Neler Yeni

Rampage FURY X - Kulaklık hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Bager Altındağ
Arctis 3 te genel olarak memnun mu rampage fanboy mu yakew5oo5eo6e
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence sen markaların fanboyusun daha ürün çıkmamış ürünü yerden yere vuruyorsun bende neden böyle yapıyosunuz diye yazıyorum efenim rampage dünyanın 1 numaralı markasıdır odur budur demiyorum sadece daha ürünü görmeden yok şukadar verilmez yok o bandda daha iyisi var varsa söylermisin ben kulaklık arıyorum lazım olur . Gelir ss3 söyler şoyreıtsuor ss3 de nekadar çok ses sorunu yaşayan insan olduğunu hatırlatıyım rampage son çıkardığı birkaç kulaklığı iyi ama senin daha çıkmamış kulaklığa laf atman komik . Daha rampage corsair ss kulaklık kullanmamış insan gelip bana fanboy siyor yazık
Daha yazdığımı okumuyorsun, sana cevap faln vermek yok.Yazdığımı düzgün oku ona göre yorum yap.

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri
HS70 daha iyi görünüyor.

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Çok güzel duruyor kulaklık belkide gerçekten cloud 2’nin alternatifi olabilir kulaklık çıktığında beğenilirse ben alırım

JkarZz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet emre kara
Daha yazdığımı okumuyorsun, sana cevap faln vermek yok.Yazdığımı düzgün oku ona göre yorum yap.
Ben yazdığın 1 yazıya göre yapmadım tüm yazdıklarına karşın yaptım tabi anlamıyacağın içinde boşuna uğraşmıyacağım 1 gr beyninle devam edebilirsin 👍

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,708
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Keşke 1 model daha olsa 200tl ve altına yapsa çoğu kişi alır
ve kulaklığın sag ve sol kısmındada FuryLevel logosu olsa daha şekil olurdu

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,370
İsim
Diyarhan
Hs70 gibi bir rakibi o fiyat a düşerken bence 550 verilmez. Ürün efsane özellikleri mükemmel ama o ürünü o özellikler ile daha kaliteli markalar yapsa üstüne 100 daha katar alırdım. Rampage olması biraz korkutuyor. Ayrı olarak 500 den fazla ya satmak biraz fazla gibi rampage de fiyatları 250 den 350 ye ordan 550 ye çekiyor yakında uygun fiyatlı ürün kalmaz.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Hs70 gibi bir rakibi o fiyat a düşerken bence 550 verilmez. Ürün efsane özellikleri mükemmel ama o ürünü o özellikler ile daha kaliteli markalar yapsa üstüne 100 daha katar alırdım. Rampage olması biraz korkutuyor. Ayrı olarak 500 den fazla ya satmak biraz fazla gibi rampage de fiyatları 250 den 350 ye ordan 550 ye çekiyor yakında uygun fiyatlı ürün kalmaz.
hocam acaba bu konu nasıl hortluyor ben anlamadım

@Yasin Çelik yine konu hortladı hocam

Tabi doğrudur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Enes Güney
Steam
Polat Alemdar
Tasarımını beğenmedim. Ses kalitesi karar vermemde önemli bir rol oynayacak anlaşılan. Önce incelemesi gelsin sonra kullanıcı yorumlarına bakalım az çok ne olduğu anlaşılır.

T3Ke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Mehmed Said Ay
Öncelikle Şunu Bunu geride bırakın.
Kulaklık sürücü,sesi ve tasarım ne kadar bilinmesede görünüşe göre rahatlığı acayip iyi.
mikrofona ise çok iyi diyemem ama iyi gibi duruyor.

gelelim milletin neden kötü yorum yaptığına neden 500e rampage alayım dediğine

sadece biliyorsunuz rampage 30tl likde 500tl likde ürün üreten bir firma ve ürün yelpazesi adam akıllı serilerden değil acayip çeşitli bol bol birbiriyle alakası ürünleri var. ki bu kadar ürünün varsa bazılarında sorunda çıkabilir değilmi? işte bu sorunlar yüzünden markanın forumlarda adı çıktı ve artık millete güvensizlik veriyor.
bu güvensizlik ise 500tl bizim ülkemizde ciddi bir miktar olduğu için yeri gelince kalitenin bile önüne geçiyor.
fury burada kendiside dedi desteğimiz ve garantimizde şüpheniz olmasın ikiside çok iyi diye. göreyip öğreneceğiz

Okeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İrfan Emre Dişçi
550TL gibi bir fiyata kulaklık alacak olsam bu kesinlikle Rampage marka olmazdı. Bence Steelseries Arctis yada Corsair HS serisine bak.
Corsair Hs60 7.1 500 TL almayı düşünüyorum sence nasıl? Dışarı çok ses verir mi?

T.P.G.

80+ Titanium
Yine gelmiş anti rampage tayfası oğlum bilip bilmeden yok şukadar verilmez falan ne alaka ben çıktığı gibi alıcağım bilmeden yok alınmaz yok rampage git hs aldiyodun hs35 in ne olduğu veya steelseries kulaklıklarının şuanki içler acısı durumu belli zaten sizin gibilerden dolayı insanlar mağdur oluyor.

Kulaklık kablosuz olmasıyla ve 550 TL fiyatıyla kendini çekiyor al beni diye çıkar çıkmaz alıcağım . Yok RAMPAGE alınmaz 1 ay dayanır falan diyenler 100 200 tllik ekipmandan bahsediyor büyük ihtimal biraz boş yapmışlar zaten fanboyda derler birazdan ;)

Steelseries in kulaklık tarafıbda vasat olduğunu bilmeyen kalmadı arctis 3 de arctis 1 de arctis 5 de üst modelleri denemedim corsair de hs serisinde min hs50 alınmalı . Zaten ürün kablosuz ne diye kablolularla karşılaştırdıysanız
Arctis serisi iyi değil zaten rakiplerine göre ama gömecek kadar da değil. Evet kullandım ve hayatımda emin ol senin hayatından çok kulaklık kullandım. HS35 ve Arctis 3 hakkında söylediklerin doğru fakat HS35 genelde indirime giren bir kulaklık. Şahsen 300tl üstü vermezdim ki zaten Hs50 ömrü bittiği için idarelik 229tl ye HS35 aldım ve 5 ay beni idare etti. Kulaklık kötü değil ama iyi de değildi. Önermeyeceğim bir kulaklıktı ındirim dışında Drop Plus varken alınmaz.

Gelelim Arctis serisine;
Sesi genel olarak kısık. Arctis 7 ve üstünde yok ama bu durum genelde 1, 3 ve 5 te var. Onun dışında rakiplerine göre ses kasma dışında özellikleri daha iyi ama ses kasma konusunda bariz bir fark var bu yüzden önermem.

Peki Fury X?

Fury X in iyi olduğuna eminim. HS50 Pro varken alınmaz falan demeyeceğim merak etme ama bir konu beni Furylevel den uzaklaştırıyor;
Cloud Alpha S ile kıyaslaması...
550tl olan ve fiyatında adam akıllı "Wireless" gaming kulaklık olmamasına rağmen Cloud Alpha S gibi 1200tl bandında Sennheiser dışında geçen olmayan bir kulaklıkla fark neredeyse yok demesi reklam amaçlı olduğunu düşünüyorum. Ha Cloud Stinger ve Silver dan iyidir tamam ama Cloud ll ve üstü kadar edemez. Önereceğim bir kulaklık Wireless isteyene. Ama HS50 Pro daha iyi bir seçenek bunu çoğu kişi biliyor. Ancak Wireless artısı Fury X i alınabilir yapıyor.

7.1 yok onda ondan tercih etmedim aslında.
Şanal 7.1 pek iyi değil. Profesyoneller bile 7.1 açmıyor. Mithrain bile en iyi ses stereo diyor. İlle 7.1 isterseniz Windows Sonic ile yapabilirsiniz. Ses simgesine sağ tıklayıp Uzamsal ses açarsınız ve dip ses dışında işe yaramadığını görürsünüz.

Top Bottom