Neler Yeni

Rampage FURY X - Kulaklık hakkındaki düşünceleriniz nedir?

JkarZz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet emre kara
Yine gelmiş anti rampage tayfası oğlum bilip bilmeden yok şukadar verilmez falan ne alaka ben çıktığı gibi alıcağım bilmeden yok alınmaz yok rampage git hs aldiyodun hs35 in ne olduğu veya steelseries kulaklıklarının şuanki içler acısı durumu belli zaten sizin gibilerden dolayı insanlar mağdur oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

youtubeda bir kanal olan furylevel ile ortaklık yapıp kulaklık çıkarmışlar düşünceleriniz nedir video bu
reklam değil sadece düşünceleriniz merak ettim ben cloud 2 ye benzettim
Kulaklık kablosuz olmasıyla ve 550 tl fiyatıyla kendini çekiyor al beni diye çıkar çıkmaz alıcağım . Yok RAMPAGE alınmaz 1 ay dayanır falan diyenler 100 200 tllik ekipmandan bahsediyor büyük ihtimal biraz boş yapmışlar zaten fanboyda derler birazdan ;)

Steelseries in kulaklık tarafıbda vasat olduğunu bilmeyen kalmadı arctis 3 de arctis 1 de arctis 5 de üst modelleri denemedim corsair de hs serisinde min hs50 alınmalı . Zaten ürün kablosuz ne diye kablolularla karşılaştırdıysanız

Son düzenleme:

Xteaw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Abdullah Gönüllü
youtubeda bir kanal olan furylevel ile ortaklık yapıp kulaklık çıkarmışlar düşünceleriniz nedir video bu
reklam değil sadece düşünceleriniz merak ettim ben cloud 2 ye benzettim
hyperx cloud alpha çakması tek özelik olarak kablosuz olması yoksa cloud alpha çakması

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Bager Altındağ
O zaman dandik kulaklıkları wireless adı altında milette sırf wireless olduğu için kakalanmaya çalışsın. Kimse kablolu kablosuz kıyaslaması yapmıyor. 550 tl bandında wirelessta olsa ondan çok daha iyi rakipler olduğu için alınmaması gerekiyor bence. Drop plus kendi fiyat aralığında en iyi olduğu için tavsiye edildi. Ama 500 bandından sonra büyük rakipler var.

Yine gelmiş anti rampage tayfası oğlum bilip bilmeden yok şukadar verilmez falan ne alaka ben çıktığı gibi alıcağım bilmeden yok alınmaz yok rampage git hs aldiyodun hs35 in ne olduğu veya Steelseries kulaklıklarının şuanki içler acısı durumu belli zaten sizin gibilerden dolayı insanlar mağdur oluyor.

Kulaklık kablosuz olmasıyla ve 550 TL fiyatıyla kendini çekiyor al beni diye çıkar çıkmaz alıcağım . Yok RAMPAGE alınmaz 1 ay dayanır falan diyenler 100 200 tllik ekipmandan bahsediyor büyük ihtimal biraz boş yapmışlar zaten fanboyda derler birazdan ;)

Steelseries in kulaklık tarafıbda vasat olduğunu bilmeyen kalmadı arctis 3 de arctis 1 de arctis 5 de üst modelleri denemedim corsair de hs serisinde min hs50 alınmalı . Zaten ürün kablosuz ne diye kablolularla karşılaştırdıysanız
Bende sana geldi işte rampage fanboyu desem hoşuna gider mi:D. Steelseries, corsair gibi markalara laf atıyorsun, bilmem farkında mısın rampagenin arkasına sığınıyorsun? Bari kıyaslanabilecek bir markayı söyle de söylediklerinin ciddiyettini kavrayabilelim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet E
550TL gibi bir fiyata kulaklık alacak olsam bu kesinlikle Rampage marka olmazdı. Bence Steelseries Arctis yada Corsair HS serisine bak.
markaları kıyaslarsak dedigin markalar gerçekten iyi markalar fakat corsairin hiçbir hs serisinin kulaklık pedleri değişmiyor 2 yıl kullan at gibi düşün bir süre sonra ağrı yapıyor kulakta

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
hyperx cloud alpha çakması tek özelik olarak kablosuz olması yoksa cloud alpha çakması
hocam size katılmıyorum illa çakma mı diceksiniz kulaklık başka tarzda olsa kimse adam gibi bakmazdı benzemiş esnlenmişe okeyimde direk çakma hem mala hemde yapaan ağır olur

JkarZz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet emre kara
O zaman dandik kulaklıkları wireless adı altında milette sırf wireless olduğu için kakalanmaya çalışsın. Kimse kablolu kablosuz kıyaslaması yapmıyor. 550 TL bandında wirelessta olsa ondan çok daha iyi rakipler olduğu için alınmaması gerekiyor bence. Drop plus kendi fiyat aralığında en iyi olduğu için tavsiye edildi. Ama 500 bandından sonra büyük rakipler var.

Bende sana geldi işte rampage fanboyu desem hoşuna gider mi:D. Steelseries, corsair gibi markalara laf atıyorsun, bilmem farkında mısın rampagenin arkasına sığınıyorsun? Bari kıyaslanabilecek bir markayı söyle de söylediklerinin ciddiyettini kavrayabilelim.
Ben her markanın kötü ürünlerşne laf atarım daha ürün ortada yok siz yok efenim rampage bu ne beklenir kafasında yorum yapıyosunuz ben orda o markaların kötü olan ürünlerini dedim rampagenin de birsürü var ama ne anlatsam anlamazsınız çünkü kanlınız gibi o ramoage yha alınmaz yha dersiniz git hs 35 al git arctis 3 al dersiniz ki 2 kulaklıkta birbirinden vasat allah akıl fikir versin sana dostum

O zaman dandik kulaklıkları wireless adı altında milette sırf wireless olduğu için kakalanmaya çalışsın. Kimse kablolu kablosuz kıyaslaması yapmıyor. 550 TL bandında wirelessta olsa ondan çok daha iyi rakipler olduğu için alınmaması gerekiyor bence. Drop plus kendi fiyat aralığında en iyi olduğu için tavsiye edildi. Ama 500 bandından sonra büyük rakipler var.

Ki benim bu rampage altına saklanmam değil daha çıkmamış kulaklığa rampage ulan kullanılırmı rampage verilirmi 550 tl vesaire demeniz gibi kesin drop plus çıktığındada bunu demişsinizdir acıyorum sizin gibilere sırf marka diye razer bile alırsınız önemli olan fp mi değilmi çıktığında rezil mi olucak efsanemi olucak onu çıktığında göreceğiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Bager Altındağ
Ben her markanın kötü ürünlerşne laf atarım daha ürün ortada yok siz yok efenim rampage bu ne beklenir kafasında yorum yapıyosunuz ben orda o markaların kötü olan ürünlerini dedim rampagenin de birsürü var ama ne anlatsam anlamazsınız çünkü kanlınız gibi o ramoage yha alınmaz yha dersiniz git hs 35 al git arctis 3 al dersiniz ki 2 kulaklıkta birbirinden vasat allah akıl fikir versin sana dostum

Ki benim bu rampage altına saklanmam değil daha çıkmamış kulaklığa rampage ulan kullanılırmı rampage verilirmi 550 TL vesaire demeniz gibi kesin drop plus çıktığındada bunu demişsinizdir acıyorum sizin gibilere sırf marka diye razer bile alırsınız önemli olan fp mi değilmi çıktığında rezil mi olucak efsanemi olucak onu çıktığında göreceğiz
Bu forum da aşırı rampage fan boyu var sende onlardan birisin bence. Arctis 3 ile hs 35 aynı platformda değil. Ve arctis 3 600 bandında şu an genel kullanıcılar memnun, 550 civarında hs50 ve hs50 pro var bunlarda kendini ispatlamış marka. İyi kulaklıkların başlangıç seviyesi zaten 500 600 bandı, drop plus ise 350. Merak etme senin gibi fan boylar ürüne bakmıyor markaya bakıyor ve her yerde de drop plus örneğini veriyorsunuz. 550 bandında alınmaz bu kulaklık 450 olsa alınır bu kadar diyorum.Kötü kulaklık demedim sadece bu bantta kendini ispatlamış daha iyi kulaklıklar var.

Çınar Yaşar

80+ Gold
Bence çok güzel

Bu forum da aşırı rampage fan boyu var sende onlardan birisin bence. Arctis 3 ile hs 35 aynı platformda değil. Ve arctis 3 600 bandında şu an genel kullanıcılar memnun, 550 civarında hs50 ve hs50 pro var bunlarda kendini ispatlamış marka. İyi kulaklıkların başlangıç seviyesi zaten 500 600 bandı, drop plus ise 350. Merak etme senin gibi fan boylar ürüne bakmıyor markaya bakıyor ve her yerde de drop plus örneğini veriyorsunuz. 550 bandında alınmaz bu kulaklık 450 olsa alınır bu kadar diyorum.Kötü kulaklık demedim sadece bu bantta kendini ispatlamış daha iyi kulaklıklar var.
Çok fazla Rampage, Gamepower, Razer, JD gibi marka kullandım ve gerçekten Rampage ve Gamepower çok güzel ürünler çıkartıyor

JkarZz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet emre kara
Arctis 3 te genel olarak memnun mu rampage fanboy mu yakew5oo5eo6e

Bence sen markaların fanboyusun daha ürün çıkmamış ürünü yerden yere vuruyorsun bende neden böyle yapıyosunuz diye yazıyorum efenim rampage dünyanın 1 numaralı markasıdır odur budur demiyorum sadece daha ürünü görmeden yok şukadar verilmez yok o bandda daha iyisi var varsa söylermisin ben kulaklık arıyorum lazım olur . Gelir ss3 söyler şoyreıtsuor ss3 de nekadar çok ses sorunu yaşayan insan olduğunu hatırlatıyım rampage son çıkardığı birkaç kulaklığı iyi ama senin daha çıkmamış kulaklığa laf atman komik . Daha rampage corsair ss kulaklık kullanmamış insan gelip bana fanboy siyor yazık

Puncher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Asrın
Yorumları okudum ve daha ürün daha kimse almamışken neden kötülüyorsunuz ve daha kötülüyenler taş çatlasa 3 tane rampage ürün kullanmışlardır ben rampage markasını sevmiyorum hiç iyi anılarım olmadı birdahada rampage almam ama daha ürünü almadan neden kötülüyorsunuz ? iyi anım olmadı ama 3 yıl boyunca kullandım ve yani kötü olsada çalışıyordu.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
550TL gibi bir fiyata kulaklık alacak olsam bu kesinlikle Rampage marka olmazdı. Bence Steelseries Arctis yada Corsair HS serisine bak.
kulaklık kablosuz kanka o fiyata imkansız kablosuz

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz