Neler Yeni

Rampage Fury Z Türkiyede!

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Klavye mouse Klavye mousepad ne ararsan ;]
Ayrıca kullananlar bilir, Model D tam olarak bir kablosuz fare hissiyatı veriyor. Yani ben hiçbir şekilde fury Z almazdım.
modüler kapak koymak bedava değil ayrıca bu paraya kablosuz koymakta, sym bile 1000 lirayı geçerken bu fiyat gayet normal belki siz bunları önemsemiyorsunuz ama diğer kişiler önemsiyor.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
500-550TL mi? Şaka mı? En fazla 350TL olursa alınabilir olur. Model D varken asla para verilmez.
Hak ediyor hocam, fiyatına göre özellikleri gayet iyi.
Yurt dışında 80$ fare, ek 10$ verirseniz Paracord kablo oluyor. Yan kauçuklar ve PTFE skatezler de beşer $. 100$ ediyor, 60$ da nakliye ücreti var. 160$ oluyor yurt dışından kendi sitesi üzerinden almaya kalkarsan, bayağı cep yakıcı. Aliexpress'te falan yok, Fury X'in aksine ucuz olamıyor yurt dışından. Tüm bu Paracord kablo gibi ekstralar dahil şekilde geliyor Fury Z. Tamamen modüler, kablosundan plastiğine çoğu parçası istediğiniz gibi çıkarılıp takılabiliyor. Yaklaşık 70 gram, gayet hafif. Hareket sensörü bulunuyor, eliniz yaklaştığında RGB'leri sönüyor. Pil ömründen tasarruf için. PMW 3335 de var bildiğiniz gibi, asla üzmez. Ürünün yurt dışındaki asıl bilinen adı Pwnage Symm. Bakabilirsiniz, çokça övülen ve üst seviyelerde olan bir marka Pwnage. Model D'ye göre sadece sensörde iyi değil, çoğu şeyde kafa tutacağını düşünüyorum. Symm'den başka da bu kalıbı kullanan çok var. Benzer kalıp ile 3335 kullanan başka modeller de var fakat tüm detayları aynı değil, alt model kalıyorlar. Veyahut Sharkoon gibi 3327 veya 3360 ile benzer kalıbı kullanan markalar da var. Hepsi birbirine benziyor çünkü hepsi fason, aslında çoğu Shenzhen'in malı. Symm direkt aynı olan Fury Z ile. Tüm bunlar 500 TL civarına 2 yıl garanti ile geliyor. Üstelik beyaz olması da ayrı güzel, çok daha yumuşak duruyor. Alttaki ARGB ışıklandırma da çok tatlı. Tüm bunların üstüne kablosuz, çok iyi bir nimet. Arada bir kablonun takılması insanı çok gıcık ediyor. Özellikle benim gibi masa üstünde kablo görmeyi sevmeyip masanın arkasından kabloyu geçirenler için. Kısacası her yönden fiyatını hak ettiğini düşünüyorum. Pilli de değil bu arada, şarjlı. Kullanım süresi de gayet tatmin edici. Benim de aşırı ihtiyacım yok ama istiyorum bayağıdır, alırsam gelir incelemesi. :)

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Klavye mouse Klavye mousepad ne ararsan ;]
Yurt dışında 80$ fare, ek 10$ verirseniz Paracord kablo oluyor. Yan kauçuklar ve PTFE skatezler de beşer $. 100$ ediyor, 60$ da nakliye ücreti var. 160$ oluyor yurt dışından kendi sitesi üzerinden almaya kalkarsan, bayağı cep yakıcı. Aliexpress'te falan yok, Fury X'in aksine ucuz olamıyor yurt dışından. Tüm bu Paracord kablo gibi ekstralar dahil şekilde geliyor Fury Z. Tamamen modüler, kablosundan plastiğine çoğu parçası istediğiniz gibi çıkarılıp takılabiliyor. Yaklaşık 70 gram, gayet hafif. Hareket sensörü bulunuyor, eliniz yaklaştığında RGB'leri sönüyor. Pil ömründen tasarruf için. PMW 3335 de var bildiğiniz gibi, asla üzmez. Ürünün yurt dışındaki asıl bilinen adı Pwnage Symm. Bakabilirsiniz, çokça övülen ve üst seviyelerde olan bir marka Pwnage. Model D'ye göre sadece sensörde iyi değil, çoğu şeyde kafa tutacağını düşünüyorum. Symm'den başka da bu kalıbı kullanan çok var. Benzer kalıp ile 3335 kullanan başka modeller de var fakat tüm detayları aynı değil, alt model kalıyorlar. Veyahut Sharkoon gibi 3327 veya 3360 ile benzer kalıbı kullanan markalar da var. Hepsi birbirine benziyor çünkü hepsi fason, aslında çoğu Shenzhen'in malı. Symm direkt aynı olan Fury Z ile. Tüm bunlar 500 TL civarına 2 yıl garanti ile geliyor. Üstelik beyaz olması da ayrı güzel, çok daha yumuşak duruyor. Alttaki ARGB ışıklandırma da çok tatlı. Tüm bunların üstüne kablosuz, çok iyi bir nimet. Arada bir kablonun takılması insanı çok gıcık ediyor. Özellikle benim gibi masa üstünde kablo görmeyi sevmeyip masanın arkasından kabloyu geçirenler için. Kısacası her yönden fiyatını hak ettiğini düşünüyorum. Pilli de değil bu arada, şarjlı. Kullanım süresi de gayet tatmin edici. Benim de aşırı ihtiyacım yok ama istiyorum bayağıdır, alırsam gelir incelemesi. :)
Konuyu güzelce özetlemişsin eline sağlık (y)

hadwiger

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,221
İsim
hadwiger
O mesajı yazarken kablosuz olduğunu unuttum farenin, o yüzden hak ediyor diyebiliriz.

MonsterTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emir enes canavar
ARkadaşlar sacmalamayın OLUM İRONCAT SHARKOON PWNAGE Xenics HEP AYNI SHELL BU KONUDA ELEŞTİRMEK SACMA HANİ eksa falan aynıda

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
Sanırım kırmızı bant yapıştırdığınız yerde rampage logosu olacak peki bu özelleştirilebilir kapak deliksiz olan kapakta da rampage logosu olacak mı?
Ömer abi o kısmın bir muamma olduğunu söyledi

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,473
İsim
Taha yücel
Rampage Fury Z An İtibari İle gümrükte gümrükten geçtikten sonra tahmini olarak 1 hafta içinde satışta olucak tahmini fiyatı 500 550tl arası bence fiyat ve özelliklerine göre bence gayet güzel rakiplerine görede fiyatı daha ucuz.

Özellikleri
68Gr İla 77Gr Arasında Değişen Ağırlık
Pmw3335 Sensör 16 Bin Dpi 400 İps 40g 1000 Hz
580 Mah 2 3 Gün Kullanım Ortalama 1 Saat'te Şarj
Omron Switch 50mn 6 Tuş
Kablolu Kablosuz Kullanım
1.8 Metre Paracord Kablo Typ c
%100 Ptfe Skates
Rgb Aydınlatma
Yazılım Desteği

Alıntıyı görüntüle
acaba fiyatı ne olucak alıcam ona göre

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
IMG_20210709_153000.jpg

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
Arkadaşlar rampage fury z'nin resimleri yayınlandı ve bu hafta satışa çıkması bekleniyor
IMG_20210729_190347.jpg
IMG_20210729_190255.jpg
IMG_20210729_190318.jpg
IMG_20210729_190329.jpg

mortah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yakup Efe Sarıkaya
Logoyu ledlerin altına basmaları iyi olmuş skatezler biraz küçük gibi duruyor ben şahsen bu bütçede olsam steelseries sensei ten alırdim

Top Bottom