Neler Yeni

Rampage Fury Z Türkiyede!

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammed
Arkadaşlar rampage fury z'nin resimleri yayınlandı ve bu hafta satışa çıkması bekleniyor
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Dostum satışa çıkaracak arkadaşla yakın kişilerdensin sanırım n11 çoğu kişiye 150 ye 20 tl indirim tanımlamış kupon 31 temmuz son tarih olacak şekilde iletirsen sevinirim.
Ek olarak logosuz düz kapak olmasına çok sevindim paracord kabloda kalın durmuyor esnek olur muhtemelen yedek skatez olmasıda güzel olmuş.

T.P.G.

80+ Titanium
Logoyu ledlerin altına basmaları iyi olmuş skatezler biraz küçük gibi duruyor ben şahsen bu bütçede olsam steelseries sensei ten alırdim
Kablolu bir fare yalnız Sensei Ten. Bu kablosuz ve modüler, rakip değiller fiyat dışında. 550TL verir miyim dersen hayır. Gaming Gecesinde vs. Impact 2 Wireless 400 hatta 379TL'ye kadar bile düşüyor. Cahsback ile 100TL de geri alıyorsun.

Alacak olanların modulerliği önemsemiyorsa Impact 2 Wireless almasını öneririm. Daha iyi bir yazılım ve marka var çünkü arkasında. Sensörleri aynı sanırım.

Kendim kullanıyorum sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

mortah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yakup Efe Sarıkaya
Kablolu bir fare yalnız Sensei Ten. Bu kablosuz ve modüler, rakip değiller fiyat dışında. 550TL verir miyim dersen hayır. Gaming Gecesinde vs. Impact 2 Wireless 400 hatta 379TL'ye kadar bile düşüyor. Cahsback ile 100TL de geri alıyorsun.

Alacak olanların modulerliği önemsemiyorsa Impact 2 Wireless almasını öneririm. Daha iyi bir yazılım ve marka var çünkü arkasında. Sensörleri aynı sanırım.

Kendim kullanıyorum sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
Haklısınız hocam ben kendi tercihim ve el uygunluğuma gore onu örnek verdim önermek değil amacım :)

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
IMG_20210729_202140.jpg

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

T.P.G.

80+ Titanium
Cümle bozuk, ne dediğini anlamadım. Türkiye'de tamamen aynı kalite ve ürün sunacağız ne demek? Symm ile aynı ürün mü demek istemiş? Sadece tasarımı farklı ne demek? Aynı değil miydi? Tasarım mı değişti? Farklı olacak derken?
Bu saatten sonra tasarım değişmez.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Fiyatlandırma olarak bakarsak geleceği pek parlak görünmüyor.

Hayırlısı olsun bakalım, incelemek için alma niyetim var merak ettim ürünü.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Fiyatlandırma olarak bakarsak geleceği pek parlak görünmüyor.
Alışılmışın dışı bir fare hocam, herhalde ilk defa bir Rampage ürünü ucuz alternatif olmak yerine lüks kategorisine girdi. Daha ucuz fiyata Pugio II, Impact II gibi sağlam ve kaliteli marka alternatifler var. Fury Z'nin tamamen modüler olması, beyaz olması, daha uzun çekim mesafesi olması, hareket sensörü bile olması, Paracord kablo olması, tamamen simetrik olması gibi konfor ve görünüm odaklı artıları var. O yüzden hafif pahalı fakat fiyatına değiyor, tercih meselesi. Beyaz sisteme cuk oturur.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
Cümle bozuk, ne dediğini anlamadım. Türkiye'de tamamen aynı kalite ve özelliklerde ürün sunacağız ne demek? Symm ile aynı ürün mü demek istemiş yani? Sadece tasarımı farklı ne demek? Aynı değil miydi? Tasarım mı değişti? Farklı olacak derken?
Evet sanırım symm için dedi connect game adında bir mağaza pwnage mouse'yi getirmişti bir kaç ay önce 850tl'ye sanırım onu kastetmiş.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Alışılmışın dışı bir fare hocam, herhalde ilk defa bir Rampage ürünü lüks kategorisine girdi. Daha ucuz fiyata Pugio II, Impact II gibi sağlam ve kaliteli marka alternatifler var. Fury Z'nin tamamen modüler olması, beyaz olması, daha uzun çekim mesafesi olması, hareket sensörü bile olması, Paracord kablo olması, tamamen simetrik olması gibi konfor odaklı artıları var. O yüzden hafif pahalı fakat fiyatına değiyor, tercih meselesi.
Valla eğer bu dediklerini tamamen yerine getirip 400-500 bandına da sürebilirse güzel ,lakin 830 TL'Yİ kıstas alıyorsa her şeyi geçtim Türkiyede öyle kuvvetli bir alım gücü yok .

Ben eğer cidden bu iddialarını yerine getirebilirse rakiplerini de edinip 3'lu veya 4'lü karşılastirabilirim .

Bakalım hele bi satışa sunulsun değerlendirmeler yaparız ama 830 filan deyince insanların gözündeki fiyat daha yükseğe çıkıyor ,bir de proje ilk çıktığındaki dolar kuru ile şimdiki dolar kuru bir değil etkileyecek muhtemelen fiyatı.

Özellikle merak ettiğim bir konu da 2.4ghz de fury x ile çalışacak mı en çok da onu değerlendirmek için almak istiyorum .

Ek olarak rakipleri çok güçlü ,cidden merak ediyorum bakalım sonuç ne olacak.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Valla eğer bu dediklerini tamamen yerine getirip 400-500 bandına da sürebilirse güzel ,lakin 830 TL'Yİ kıstas alıyorsa her şeyi geçtim Türkiyede öyle kuvvetli bir alım gücü yok .
830 TL'den çıkmayacak hocam, orada kasıt o değil. Ürünün yurt dışı ismi Pwnage Symm. Üst sıralara oynayan kaliteli bir marka.

Yurt dışında 80$ fare, ek 10$ verirseniz Paracord kablo oluyor. Yan kauçuklar ve PTFE skatezler de beşer $. 100$ ediyor. Nakliye ücretini saymıyorum, yurt dışında yaşadığımızı varsayalım. Bu fiyata alacağız. 845 TL ediyor fakat Rampage ile bunu 550 TL'ye çıkaracaklar.

830 TL yazmasının sebebi de var. Aşağıdaki linkteki mağaza birkaç hafta önce 830 TL'ye getirmiş Türkiye'ye Pwgane'yi. Ona atıfta bulunuyor. O fiyatta olmayacak. Daha uygun olacak, hem de Rampage adı altında ve 2 yıl garantili demek istiyor.

Özellikle merak ettiğim bir konu da 2.4 Ghz de Fury X ile çalışacak mı en çok da onu değerlendirmek için almak istiyorum.
Onu ben de merak ettim ve sordum. Fury X ile Fury Z'yi kullanmış. Bir dongleyi kasa arkasına, birini öne takmış. Çakışma olmamış.

Ben eğer cidden bu iddialarını yerine getirebilirse rakiplerini de edinip 3'lu veya 4'lü karşılastirabilirim .
Ek olarak rakipleri çok güçlü ,cidden merak ediyorum bakalım sonuç ne olacak.
Rakiplerinden alta kalır yanı yok, görüntü ve konfor artısıyla da daha lüks bir ürün sayılabilir. Bu parayı Rampage'ye verip vermemek alana kalmış. Performansı da gayet yeterli. Alırsanız ve 3, 4 adet rakip fareyi karşılaştırırsanız on numara olur. Hayırlısı olsun. :)

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
830 TL'den çıkmayacak hocam, orada kasıt o değil. Ürünün yurt dışı ismi Pwnage Symm. Üst sıralara oynayan kaliteli bir marka.

Yurt dışında 80$ fare, ek 10$ verirseniz Paracord kablo oluyor. Yan kauçuklar ve PTFE skatezler de beşer $. 100$ ediyor, Nakliye ücretini saymıyorum, yurt dışında yaşadığımızı varsayalım. Bu fiyata alacağız. 845 TL ediyor fakat Rampage ile bunu 550 TL'ye çıkaracaklar.

830 TL yazmasının sebebi de var. Aşağıdaki linkteki mağaza birkaç hafta önce 830 TL'ye getirmiş Türkiye'ye Pwgane'yi. Ona atıfta bulunuyor. O fiyatta olmayacak. Daha uygun olacak, hem de Rampage adı altında ve 2 yıl garantili demek istiyor.

Onu ben de merak ettim ve sordum. Fury X ile Fury Z'yi kullanmış. Bir dongleyi kasa arkasına, birini öne takmış. Çakışma olmamış.

Rakiplerinden alta kalır yanı yok hocam, görüntü ve konfor artısıyla da daha lüks bir ürün sayılabilir. Bu parayı Rampage'ye verip vermemek alana kalmış. Performansı da gayet yeterli. Alırsanız ve 3, 4 adet rakip fareyi karşılaştırırsanız on numara olur. Hayırlısı olsun. :)

İddialar çok güzel tek katılmadığım nokta paracord kablo ,kablosuz farede pek gerek yok ama tabi lüks ürün olunca belki tercih edilmiştir.

Bakalım ya ne olursa olsun Furylevel efendi biri ,Türk oyuncu sektörüne değer kattığı için bu ürün detaylı bir inceleme hak ediyor .

Ek olarak 830'a çıkmayacağını biliyorum da 830TL'lik rakibe atıfta bulundum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,216
Üyeler
155,539
Son üye
furkanhakan
Top Bottom