Neler Yeni

RAMPAGE İNDİRİMLERİ !!! GECE PAZARI CÖKKK :D

pegasus_2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
hüseyin doğan
üye olmadan havale ile ödeyen biri olarak merak içindeyim :unsure:

TAM35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Kadir önal

The Semih

80+ Gold
Evet yasal hakkın var, örnek markette etiket fiyatından alabiliyorsun reyonda başka kasada başka çıkıyor bazı ürünler fakat kasa açığı olarak giriyorlar. Aynı işlem E-ticaret içinde geçerli müşteri hangi fiyatı görüyorsa o fiyattan alabilir.

Kürşat kütükçü ekran kartı konusunda hakkını aradı ve kazandı istersen kendisi yazsın. @Kürşat Kütükçü

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,493
İsim
Yusuf
O zaman ne trendyoldan nede helpsiburada danda yapma aynı şeyi hepsi yapıyor. 600tl ye direksiyon seti alınca geleceğine umutlanmak komik. THH falan boş iş kazanma olasılığı bile yok.
kazanan çok var. açın araştırın 1 yıla yakın sürüyor ama fiyat teşhir edilen ürünü sattıktan sonra iptal etmek sonucunda baya bir sonuç tüketici lehine sonuçlanıyor. firma lehine sonuç çıkmadığıda olmuyor değil oluyor ama kaybedebiliyorlarda.

Perze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
ibrahim özcan
yapacakları işe sıçıyim bunların
ramp,.png

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Enis
maalesef işiniz zor fiyat farkı çok yüksek olduğu için heyet kabul etmez yine de uğraşın bakalım

Maethril_

80+ Bronze
kazanan çok var. açın araştırın 1 yıla yakın sürüyor ama fiyat teşhir edilen ürünü sattıktan sonra iptal etmek sonucunda baya bir sonuç tüketici lehine sonuçlanıyor. firma lehine sonuç çıkmadığıda olmuyor değil oluyor ama kaybedebiliyorlarda.
Baktım biraz ama bulamadım lütfen %90 indirimli bir siparişin iptali durumunda tüketici lehine verilen bir karar atabilir misiniz ?

frix

80+
Heyet kabul etse bile firma karşı dava açıp kazanacaktır, fiyat farkı uçuk. Etik kısmını saymıyorum bile.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Evet yasal hakkın var, örnek markette etiket fiyatından alabiliyorsun reyonda başka kasada başka çıkıyor bazı ürünler fakat kasa açığı olarak giriyorlar. Aynı işlem E-ticaret içinde geçerli müşteri hangi fiyatı görüyorsa o fiyattan alabilir.

Kürşat kütükçü ekran kartı konusunda hakkını aradı ve kazandı istersen kendisi yazsın. @Kürşat Kütükçü
Arkadaşım %90 fiyat ile açıp mı kazandı 7000 tllik ürünü 700 e alıp da kazandı mı yoksa 9000 TL'lik ürünü 7000 e aldı da mı kazandı?
Baktım biraz ama bulamadım lütfen %90 indirimli bir siparişin iptali durumunda tüketici lehine verilen bir karar atabilir misiniz ?
Atamaz çünkü böyle bir karar yok. %90 gibi bir indirimin olağana aykırı olduğu ve haklı iptal sebebi olduğu açık. O yüzden uğraşmaya bile değmez.

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Adamlar iptal ettikleri siparişlerin parası ile BTTC alsa parayı 3 e katlamış olur. Sonra ver milletin parasını gerisi cebe kâr.

🤭🤭🤭

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,920
Üyeler
156,247
Son üye
woster
Top Bottom