Neler Yeni

RAMPAGE İNDİRİMLERİ !!! GECE PAZARI CÖKKK :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
asdasdas dadas
mekanik klavyeyi satın aldım 337tl tutuyor satışa kapanmadan önce. vergi kargo vs ile 337tl tutuyor. ihtiyacımda yok klavyeye ama al satçılar 5er 10ar çekeceği için stok kalmayacak. aldığım fiyattan veririm birinize.
500 ü tamamla bence değsin para harcadığına kargoda ücretsiz oluyor. Bu arada ses tekeri ve multi medyası aşağıda olan bir klavyeyi ilk defa görüyorum.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,497
İsim
Yusuf
500 ü tamamla bence değsin para harcadığına kargoda ücretsiz oluyor. Bu arada ses tekeri ve multi medyası aşağıda olan bir klavyeyi ilk defa görüyorum.
valla bişey diyim mi lp olması enteresanıma gitti evet kundirik yerlere tuş koymuş bi garip duruyor ama gelirse bakacağım fotoğraflarını vs çekerim hissayatı kullanıma engel mi paylaşırım. satışada kapanmış klavye al satçılara fırsat verilir mi hemen çökmüşler.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,929
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Orası benim de garibime gitti. Bileğimizi koyduğumuz yere tuş koymuşlar, bana sürekli yanlışlıkla basılır gibi geldi. En kötü ihtimalle ses tekerleğine çarparsın ses sürekli kapanıp açılır. :peepo2:

JSezar

80+ Silver
İptal edilir

Perze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
ibrahim özcan
Orası benim de garibime gitti. Bileğimizi koyduğumuz yere tuş koymuşlar, bana sürekli yanlışlıkla basılır gibi geldi. En kötü ihtimalle ses tekerleğine çarparsın ses sürekli kapanıp açılır. :peepo2:
almazdan önce 2-3 tane inceleme videosu izledim sorun olmuyor diyorlar

pegasus_2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
hüseyin doğan
kredi kartı ile ödeyemedim hata verdi ama pes etmedim havale ile ödedim.

Sinmiedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
ömer Kılıç
Hicbiri tiklanmiyor klavye lazimdi ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular