Neler Yeni

Rampage KB R136 Brown Switch alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Baturalp Altun
Bütçe
1200
Merhabalar, uzun zamandır bu klavyeyi araştırıyorum ve almak istiyorum. Almak istememin nedeni klavyenin renk modlarının çok güzel olması ve brown switch + puding klavye olması. Çok uzun zamandır Puding klavye istiyorum araştırdm fakat Türkiye'de bu klavye dışında Puding klavye bulamadım, ayrıca klavyenin renk modları da çok güzel. Sizce bu klavye alınır mı alınmazsa hangi klavyeyi tercih etmeliyim yardımınızı bekliyorum.

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Klavye mouse Klavye mousepad ne ararsan ;]
brown switch almayın red versiyonuna bakın

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
MK61 tavsiye ederim ben.

Birde sorularda soyle bir celiski var. Adamlar tuslar cikmiyor demis ama klavye hotswappable demis. Tuslar cikmiyorsa switchler nasil degisiyor :D

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Red switch halini bulamadım stok tükenmiş galiba. Red ile brown arasındaki fark ne ki ses dışında?
Brown switch red switche göre biraz daha ağır. Yani tuşa uygulamanız gereken kuvvet çok az daha fazla.

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
1200 lira gibi gayet güzel klavye bulunabilecek bir fiyat bandında rampage, gamepower gibi markalara yaklaşmayın bile o fiyata pudding keycapli mekanik daha kaliteli markası olan bir klavye bulursunuz eminim

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Baturalp Altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1200 lira gibi gayet güzel klavye bulunabilecek bir fiyat bandında rampage, gamepower gibi markalara yaklaşmayın bile o fiyata pudding keycapli mekanik daha kaliteli markası olan bir klavye bulursunuz eminim
Önerebileceğiniz bir klavye var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu al bence
hocam tkl klavye istiyorum ya

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan
anladım

efe.Joah

80+
Merhabalar, uzun zamandır bu klavyeyi araştırıyorum ve almak istiyorum. Almak istememin nedeni klavyenin renk modlarının çok güzel olması ve brown switch + puding klavye olması. Çok uzun zamandır Puding klavye istiyorum araştırdm fakat Türkiye'de bu klavye dışında Puding klavye bulamadım, ayrıca klavyenin renk modları da çok güzel. Sizce bu klavye alınır mı alınmazsa hangi klavyeyi tercih etmeliyim yardımınızı bekliyorum.

Klavyeyi aldınız mı acaba? Ben aldım memnun kalmıştım fakat shift tuşu diğer tuşlardan farklıydı, basımı sertti; o yüzden değişim talep ettim gönderdim, değişim onaylanmış yenisi gönderilecek de acaba siz de böyle bir sorun ile karşılaştınız mı?

Top Bottom