Neler Yeni

RAMPAGE MARKA ALMAK MANTIKLIMI

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Eroğlu
herkese iyi akşamlar uzun süredir klavye ve kulaklık araştırıyorum. kulaklıkta klasik hyperx cloud 2 ye karar vermiştim fakat sonra fikrim değişti fiyattan dolayı bende hine kulaklık aramaya başladım. başka yerlerde rampage drop plus ı öneriyorlardı bazılarıda kalitesiz alınmaz diyolardı bende kararsız kaldım. bütçe kulaklık için ortalama 400-500 arası biraz zor ama kablosuz önerirseniz daha iyi olur. klavyeye gelince rampage kb-r320 ardora karar vermiştim ama rampage olduğundan dolayı hine aklımda soru işareti vardı, klavyede istediğim özellikler sadece numpadsiz olması, klavyede bütçede hine 400-500 arası bunuda kablosuz önerirseniz daha iyi olur https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-rampage-kb-r320-ardor-rgb-oyuncu-si-fiyati,978737234.html https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,699544058.html

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Rampage kullanmış birisi olarak onermem ve birdaha almam fakat drop plus alınır seviyede bence -kablosuz açısından. Klavye hakkında bilgim yok maalesef.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
200-250 bandına Rampage Alpha X kulaklık aldım, memnunum. Arada rage atıp vurduğum zamanlar oldu, masadan düştüğü zamanlar oldu. Hâlâ sapasağlam ayakta. 6-7 aya yakındır kullanıyorum hatta.

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,006
İsim
kadir
Drop Plus bende mevcut şuan kullanmıyorum kenarda duruyor. 1 ay kullandım pc'yi satınca elimde kaldı. Kullanırken her konusundan memnundum alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Drop Plus bende mevcut şuan kullanmıyorum kenarda duruyor. 1 ay kullandım pc'yi satınca elimde kaldı. Kullanırken her konusundan memnundum alınabilir.
uzun süreli kullanımda sorun yaşarmıyım kırılma vs açısından ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fury x ile karıştırdım. Benim hatam. Ozür dilerim yanlış bilgi için.
önemli değil olabilir :)

Nyan_Chicken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Nyan_Chicken
rampage biraz kumar gibi bir ürünü bazen o fiyatı hiç haketmiyor bir ürünü kalitesinden ödün vermiyor gebel olarak froumlarda önerilen güzel ürünleri var fury x öneriyordu mesela herkes bir ara

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sene
rampage biraz kumar gibi bir ürünü bazen o fiyatı hiç haketmiyor bir ürünü kalitesinden ödün vermiyor gebel olarak froumlarda önerilen güzel ürünleri var fury x öneriyordu mesela herkes bir ara
yorumun için teşekkürler senin önerebileceğin bi kulaklık veya kalvye varmı

GolDunEll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yunus Aygül
200-250 bandına Rampage Alpha X kulaklık aldım, memnunum. Arada rage atıp vurduğum zamanlar oldu, masadan düştüğü zamanlar oldu. Hâlâ sapasağlam ayakta. 6-7 aya yakındır kullanıyorum hatta.
1.5 yıla yakın bende aynı kulaklığı kullanıyorum.Bir kere kabloları karıştığı için ses gitmeye başladı garantiye yolladık sıfır yolladılar.Sonrasında bir sorun kalmadı zaten.Klavye olarakta rampage kb-r81 modeli var o da yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyoruz.Ondada bir sorun görünmüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Eroğlu
1.5 yıla yakın bende aynı kulaklığı kullanıyorum.Bir kere kabloları karıştığı için ses gitmeye başladı garantiye yolladık sıfır yolladılar.Sonrasında bir sorun kalmadı zaten.Klavye olarakta rampage kb-r81 modeli var o da yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyoruz.Ondada bir sorun görünmüyor.
yorumun için teşekkürler peki daha önce diğer markaların ekipmanlarını kullandınmı bir çok insan diğer markaların malzeme kalitesi ve hissiyatı rampage e göre çok çok daha iyi diyolar.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Bazı klavye modelleri ve kulaklıkları alınabilir ama diğer modeller 5 kuruş etmez.

Top Bottom