Neler Yeni

Rampage R36 DROP 7.1 vs Rampage RM-K60 Drop PLUS

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Akın
Arkadaşlar iki kulaklık arasında kaldım, hangi kulaklığı öneriyorsunuz ve neden? acil...

Barisware

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Barış
Drop Plus çünkü Drop modelinde gelen ses direk mikrofona gittiği söyleniyordu ama Drop Plus'ta öyle bir durum yok diye biliyorum. Daha hafif, daha kullanışlı, daha performanslı olması nedeniyle.

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
drop plus

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Enver süsme
Drop plus kullanıcısıyım. Memnunum tavsiye ederim kesinlikle. Seni arada bırakan soru varsa sorabilirsin

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Arkadaşlar iki kulaklık arasında kaldım, hangi kulaklığı öneriyorsunuz ve neden? acil...
Drop plus

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Drop plus tabikide kat kat daha iyi.
Digerinin ederi max 250.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Enver süsme
kanka hangi e ticaret sitesinden aldın trendyol n11? birde firma biotech mi şikayetvarda çok şikayeti var
Trendyol dan aldım da şikayet genel firma içinse ona bir şey diyemem ama kulaklık için şikayet edilecek bir şey bulamıyorum ben. Firma yazılımı kendi sitesinde paylaşıyor ordan indiriyorum firmayı ben o kadar tanıyorum. Başka ürünlerini kullanmadım. Genel anlamda 10 üzerinden 9 puan veririm. Mikrofon sesi çok güzel alıyor net ve keskin. Hoparlör boyutu büyük zaten biliyorsundur gümbür gümbür sesi var. Bahadır stok yoktu eğer stokta varsa kaçırma derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Hasan algül
Drop Plus modeli Bugün geldi Mikrofonu boşta kalınca dip ses geliyor onun dışında ses kalitesi uzay mikrofonu sıkıntı olmayacaksa ses için alınabilir ama 380 TL ye bu sorun olmamalı rampage bu konuda başarısız olmuş mikrofon ses kalitseide çok iyi aslında ama dip ses işte naparsın alacklar bilerek alsın

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Drop modelinden herkes çok şikayetçi herkes drop plus ın daha kaliteli olduğunu düşünüyor ve donanım olarakda drop plus daha kaliteli drop plus'ı 5 aydır kullanıyorum mükemmel bir kulaklık

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Plus, Drop'u tokatlar.

Squex

80+ Silver
Drop plus tercih edin bence. Ben 200 tl ye drop 7.1 almıştım 1 yıl önce falan, 400 tl eden bir kulaklık değil. Drop 7.1 da pedler bir tuhaf yani hafif dışarıdan ses rahat alabiliyorsun, kulağını açıkta bırakır.

Top Bottom