Neler Yeni

🔥İndirim Rampage Rm-X5 Kulaklık 287 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Öğretsene be ne olur. Sen harbi okuduğunu da anlamayan malın tekisin gece gece vakit kaybısın. Haksız olsam bana benim cümlelerimle değil kendi yazdıklarınla cevap verebilirdin. Ama sen konuyu bile anlamadığın için hala boş boş yazı yazıyorsun. Bu arada sana okumayı öğreten hocanın da ta ***.
Öğreteyim o zaman
Ders 1 : insanların düşüncelerine saygı duyacaksın.
Ders 2 : insanlara mağara adamı gibi küfür etmeden yazarak anlatmak istediğini anlatacaksın
Bir de ev ödevi vereyim, kağıda 100 defa ben bir insan olmalıyım yazacaksın.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Öğreteyim o zaman
Ders 1 : insanların düşüncelerine saygı duyacaksın.
Ders 2 : insanlara mağara adamı gibi küfür etmeden yazarak anlatmak istediğini anlatacaksın
Bir de ev ödevi vereyim, kağıda 100 defa ben bir insan olmalıyım yazacaksın.
1- Kesin konuşmak düşünce değildir.
2- Düzgün yazınca anlamayana otomatik olarak argo servisimiz açılıyor.
3- Hadi şimdi ****** git.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Bunu bile anlamamışsın *** adam benim bu kadar sinirlenmeme gülüyor sen üzerine alınmış bide adama cevap vermişsin. Oksijen israfı ********.
Bu konuya sinirlenme insanlar gülüyorsa demek ki bir yerde yanlış yapıyorsun demek, sakince konuşman lazım demek ama bunu bile anlamıyorsun hala hakaret ediyorsun.
3c sınıfından İbrahime bir türlü öğretmeni olarak ahlakı öğretemedüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

1- Kesin konuşmak düşünce değildir.
2- Düzgün yazınca anlamayana otomatik olarak argo servisimiz açılıyor.
3- Hadi şimdi ****** git.
Aferin, biraz olsun konuşmanı maddelere ayırmışsın bu da bir gelişme yavaş yavaş ilerleyeceğiz.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bu konuya sinirlenme insanlar gülüyorsa demek ki bir yerde yanlış yapıyorsun demek, sakince konuşman lazım demek ama bunu bile anlamıyorsun hala hakaret ediyorsun.
İnsanlar dediklerin zaten arkadaşlarım senelerdir burada beraberiz işte senin anlayamadığını onlar anlıyor o yüzden gülüyorlar yanlış olan bir şey olduğu için değil. Beni ara ara senin gibi delirten veletler çıkıyor yine aynı mevzu var diyip komik olduğu için gülüyorlar.

Aferin, biraz olsun konuşmanı maddelere ayırmışsın bu da bir gelişme yavaş yavaş ilerleyeceğiz.
Senide ayırıcam birazdan maddelerine kol bacak kafa çük vs bölücem 35 e.

A_TURAN_A

80+ Bronze
İnsanlar dediklerin zaten arkadaşlarım senelerdir burada beraberiz işte senin anlayamadığını onlar anlıyor o yüzden gülüyorlar yanlış olan bir şey olduğu için değil. Beni ara ara senin gibi delirten veletler çıkıyor yine aynı mevzu var diyip komik olduğu için gülüyorlar.
Yanlış bir şey yaptığında ve sana güldükleründe böyle mi avutuyorsun kendini 😂😂

A_TURAN_A

80+ Bronze

Senide ayırıcam birazdan maddelerine kol bacak kafa çük vs bölücem 35 e.
😂😂😂😂
Bazı şeyleri öğrettiğim düşünüyorum fakat küfürü bırakmayı ve saldırgan olmamayı öğretememişim bu da benim ayıbım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,290
Üyeler
141,432
Son üye
siterlin
Top Bottom