Neler Yeni

rampage sailor alınır mı??

arda10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Arda
psu ya c4 falan denildiğini duydum ama geçenlerde abdullah abi youtube da 11499 tl lik sistemde rampage sailor vardı psu da kendi psu su ben kullanılabilir olduğu için hazır sisteme eklediğini düşünüyorum
yani başka kasada ayarlıyabilirdi gibisinden vatanda yorumlarını iyi gördüm o yüzden sormak istedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,490
İsim
Murat Orhan
psu ya c4 falan denildiğini duydum ama geçenlerde abdullah abi youtube da 11499 TL lik sistemde rampage sailor vardı psu da kendi psu su ben kullanılabilir olduğu için hazır sisteme eklediğini düşünüyorum
yani başka kasada ayarlıyabilirdi gibisinden vatanda yorumlarını iyi gördüm o yüzden sormak istedim
Alınmaz teneke
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cc560 5e katlar 8e böler

VeloceRR

80+ Bronze
Kardeşim kullanmayan tenekelerin yorumlarını boşver yaklaşık 5 aydır kullanıyorum, burdaki çoğu tenekeler alınmaz elinde patlar vs demişti. Onlara inat aldım ve gayet memnunum. Ryzen 5 5600- rx6750 xt sistem kullanıyorum. İşlemciye kule tipi taktım ve işlemci en ağır yükte 60 dereceyi gecmiyor. Ekran kartı da 50-60 derece arası geziniyor. Kasanın iç hava akışı mükemmel ve malzeme kalitesi de güzel. Normal kullanımda sessiz bi fan yapısı var arkadasımda lian li lancool 205 mesh var ondan daha sessiz mesela. Yükte bi tık sesli olabiliyor onu da kulaklık takdıgımda duymuyorum bile. Kısaca şiddetle tavsiye ediyorum :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Erdemcansancak
Aynı kasa bende var ışıklarına sinir oldum pc yi kapatıp açınca ışıklar yanmıyor ilk açılırken yanıyor kapanıyor hemen sonra her seferinde elimle açıyorum sinir bozucu

Top Bottom