Neler Yeni

İnceleme RAMPAGE SELECT KB-R206 RED SWİTCH İNCELEMESİ

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
Merhaba dostlar rampage select kb-r206 klavyeyi inceledim elimden geldiği kadarıyla herhangi bir sorunuz olursa yazın seve seve cevap veririm

KUTU İÇERİĞİ
Bir adet klavyemiz ayriyeten keycap (tuş çıkarma aparatı)
WhatsApp Image 2023-02-17 at 13.14.16.jpeg WhatsApp Image 2023-02-17 at 13.05.48.jpeg WhatsApp Image 2023-02-17 at 13.05.49.jpeg WhatsApp Image 2023-02-17 at 13.05.49 (1).jpeg

ÜRÜN PAKETLEMESİ
Ürün elime 3 gün içerisinde ulaştı incehesap üzerinden 499 TL'ye satın aldım paketlemesi gayet iyiydi incehesap poşetine sarılı olarak geldi ayriyeten balonlu poşete sarılıydı kargoda herhangi bir zarar durumu yoktu

KLAVYE TASARIMI VE IŞIKLANDIRMA
Klavye tasarımı olarak metal ya da alüminyum bir kasaya sahip klavye yanlarından kesik atılmış arka kısmı sert plastik ve ufak çizikler ile süslendirilmiş toplamda 19 adet ışıklandırmaya sahip ışıklandırma ise switch'lerin üst kısmında bulunmaktadır ışıklandırma şiddeti yüksek seviyede

WhatsApp Image 2023-02-17 at 13.26.20 (1).jpeg WhatsApp Image 2023-02-17 at 13.26.20.jpeg

MALZEME KALİTESİ
Tuşlar lazer baskıdır ve türkçe Q dizilimine sahiptir red switch bir tuşa sahiptir ve klavye 500 ya da 600 gram bir ağırlığa sahip olabilir ama masaya koyduğunuz zaman kayma gibi bir durum yaşamazsınız

MULTİMEDYA TUŞLARI
FN tuşlarında gördüğüm kadarıyla bir baskı var ama lazer baskı değil normal baskı m1,m2,m3 tuşları bulunmakta klavyemizin sağ üst kısmında üç farklı aydınlatma sunuyor belli tuşlara ve ses tekerleği bulunmakta onun ile hem RGB hem de ses tuşunu ayarlanabilir basılı tuttuğunuzda ses fonksiyonu olarak görev yapıyor bir daha basılı tuttuğunuzda RGB fonksiyonu olarak iş görüyor RGB modunda ses tekerleğini sola çevirdiğinizde aydınlatmayı kısmaktadır sağa çevirdiğimizde ışık şiddetini yükseltmektedir ve ek olarak m1 tuşuna basılı tutarsanız sizin belirlediğiniz tuşları yakmaktadır a,s,d ve 1,2,3 tuşlarına basarsanız aydınlatması açılacaktır ve tekrardan m1 tuşuna bastığınızda sadece a,s,d ve 1,2,3 yanmaktadır ve herhangi bir yazılımı bulunmamaktadır

WhatsApp Image 2023-02-17 at 13.48.20.jpeg WhatsApp Image 2023-02-17 at 13.59.51.jpeg WhatsApp Image 2023-02-17 at 14.00.55.jpeg

KENDİ DÜŞÜNCELERİM
İlk defa mekanik bir klavye kullanıyorum o yüzden iyi bir switch olduğunu pek kavrayamam ama orta seviye bir switch deniliyor klavyenin hissiyatı çok hoşuma gitti RGB olsun sesi olsun ama satış sitesindeki klavye fontu ile bunun fontu aynı değil büyük ihtimalle blue switch'in fotoğrafını koymuşlar o yüzden buna dikkat ederek alın ben bunu bildiğim için sıkıntı etmedim uzun süreli kullanım deneyimimi isterseniz bir kaç ay sonra konuyu yükseltirsiniz buradan incelememi okuyan herkese teşekkür ederim görüntü kalitesi için kusura bakmayın iyi günler dilerim

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Abdullah
Kırmızı switch sanıyordum maviymiş

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Abdullah
Hocam ürünün kırmızı switch ve mavi switch'i var benim kullandığım kırmızı switch
İncelemede mavi. Eşimin sese hassasiyeti var sessiz klavye oluyordu dimi kırmızı switch

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İncelemede mavi. Eşimin sese hassasiyeti var sessiz klavye oluyordu dimi kırmızı switch

Hocam attığım linke kırmızı switch ürünü var sese gelirsek rahatsız edici bir sesi yok yanınızda biri olsa bile rahatsız olamaz

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam piyasa da artık bu fiyata mekanik klavye kalmadı 2-3 marka dışında alabilirsiniz ben şu anda memnunum ayrıyeten gamepower overlord tercih edebilirsiniz ama onda numpad yok klavye tasarımı olarak rampage'in bu ürünü ile aynı diyebilirim switch'leri de aynı

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Abdullah

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
Bunu sanırım rampage üretmiyor yurtdışından geliyor marka adı basılıyor aynı ürünün philips markalı olanını kullanmıştım

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Abdullah

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
Bunu sanırım rampage üretmiyor yurtdışından geliyor marka adı basılıyor aynı ürünün philips markalı olanını kullanmıştım

Rampage'in ve türkiye'deki çoğu ucuz diyebileceğimiz ürünleri satan markaların yaptığı şey budur hocam yurt dışından al logo bas piyasaya sür fiyatına göre gayet iyi bir fiyatı olduğunu söyleyebilirim

emrergin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emre Ergin
en sessizi red swith mi oluyor ?

Top Bottom