Neler Yeni

RAMPAGE TRAPPER 750 watt psu alınır mı

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Yasin Uzun
arkadaşlar şu sistemi aldım
yaninda da o dedigim kasayi aldim rampage nin 750 watt iyla degistirdim watt i yetmez diye psu sunun kotu olduklarini soyluyorlar kotu mu eger kotuyse zarar verme olasiligi nedir

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,940
İsim
Hacı
asla.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
arkadaşlar şu sistemi aldım
yaninda da o dedigim kasayi aldim rampage nin 750 watt iyla degistirdim watt i yetmez diye psu sunun kotu olduklarini soyluyorlar kotu mu eger kotuyse zarar verme olasiligi nedir
Hocam moralini bozmak istemem ama bu sistem biraz cırt. Yeni sipariş geçtiysen iade etmeni öneririm. r5 5500 ve b520 o sisteme olmamış.Vatan da ayrı bir eksi zaten.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Yasin Uzun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam moralini bozmak istemem ama bu sistem biraz cırt. Yeni sipariş geçtiysen iade etmeni öneririm. r5 5500 ve b520 o sisteme olmamış.Vatan da ayrı bir eksi zaten.
hocam herkes oyle diyor ama ne yapicagim kararsız im buyuk ihtimalle sistem ya bu cuma yada pazartesi gelicek bana bir akil verin iyi sistem de bulamıyorum suan sanirim iade edemiyorum montaj isleminde suan
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilerde 5600 x ram ve ssd degistiricem

hocam sizde bi bana tavsiye verseniz :)

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,940
İsim
Hacı
hocam herkes oyle diyor ama ne yapicagim kararsız im buyuk ihtimalle sistem ya bu cuma yada pazartesi gelicek bana bir akil verin iyi sistem de bulamıyorum suan sanirim iade edemiyorum montaj isleminde suan

Ne tavsiyesi istiyorsun?
Bütçe?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,940
İsim
Hacı
26 bin ama taksit le alicagim bunu iade etme olasiligim var

sistem tavsiyesi
Onu araştırmak gerekir.

Bu fena değil iadeye gerek yok.

Psu da elektrikte dalgalanma yoksa sorun çıkarmaz.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu

Kargoya verildi mi? Verildiyse kabul etmezseniz iade olur. Bu sistemi bu şekilde internetten aldınız dimi? O halde kapınıza gelirse teslim almazsınız olur biter.
O bütçeye 5-6k daha koyup am5 sistem toplanır hocam hazır sistemlere takılıp kalınca böyle tırt kasaları fahişten satıyorlar millete. Mesela 7600'lü bir sistem.Geleceğe de yönelik. 30k civarlarına her türlü toplanır.

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Yasin Uzun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kargoya verildi mi? Verildiyse kabul etmezseniz iade olur. Bu sistemi bu şekilde internetten aldınız dimi? O halde kapınıza gelirse teslim almazsınız olur biter.
O bütçeye 5-6k daha koyup am5 sistem toplanır hocam hazır sistemlere takılıp kalınca böyle tırt kasaları fahişten satıyorlar millete. Mesela 7600'lü bir sistem.Geleceğe de yönelik. 30k civarlarına her türlü toplanır.
çok doğru söylüyorsunuz daha kargoya verilmedi montaj aşamasında acaba iletisime geçip iade yapiliyor mu bir de hocam var mi onerebileceginiz sistem ekran karti güçlü bu sistemdeki sizce nasil bir sistem den bahsediyorsunuz ina göre karar vereceğim haklisiniz bayaga tırt sistem değiştirilcek parcalar var bayaga onerin olursa çok mutlu olurum

Onu araştırmak gerekir.

Bu fena değil iadeye gerek yok.

Psu da elektrikte dalgalanma yoksa sorun çıkarmaz.
hocam çoğu kişi tırt diyo çok kararsız kaldım 2 arada kaldım vallaha yardım istiyorum ne yapmam lazım daha güzel bir sestem var mıdır nisan indirimleri baslamis sanirim

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,940
İsim
Hacı
çok doğru söylüyorsunuz daha kargoya verilmedi montaj aşamasında acaba iletisime geçip iade yapiliyor mu bir de hocam var mi onerebileceginiz sistem ekran karti güçlü bu sistemdeki sizce nasil bir sistem den bahsediyorsunuz ina göre karar vereceğim haklisiniz bayaga tırt sistem değiştirilcek parcalar var bayaga onerin olursa çok mutlu olurum

hocam çoğu kişi tırt diyo çok kararsız kaldım 2 arada kaldım vallaha yardım istiyorum ne yapmam lazım daha güzel bir sestem var mıdır nisan indirimleri baslamis sanirim
Eline almadıysan iyi. Yarın sabah erkenden ara iptal et.
30k ya 5600 + 4070 vs alırsın.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu

tabii ki iptal almak zorundalar.Mh ile iletişime geçin. Ki usülsüzlük yapıp iptal etmeseler bile adrese gelince teslim almazsınız oto iade olur. Ha tabi iade için biraz beklersiniz o biraz baş ağırtabilir.
Şöyle bi piyasaya bakayım birazdan dönerim.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,940
İsim
Hacı
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,449