Neler Yeni

Raspberry pi 4 8gb ile neler yapabilirim?

KahramanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Kahraman Demirkol
Merhaba aklımda yeni bir masaüstü bilgisayar almak var fakat günümüz koşullaerı buna el vermeyince bende Raspberry pi 4 8gb alırsam işlerimi görürmü die öğrenmek istedim. Ben Photoshop ve İllustrator programını sıklıkla kullanacağım bu mini bilgisayarı alır isem bu programları kolayca kllanabilirmiyim? ve daha neler yapabilirim (oyun vb.)

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
bu mini bilgisayarın çok güçsüz bir işlemcisi var. günlük işlemler için kullanılabilir ancak. harhangi bir performans beklememek lazım. oyun ancak geforce now gibi cloud gaming aracılığıyla olur.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Photoshop ve oyun hayal. Ne için üretildiğini biliyor musunuz?

KahramanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Kahraman Demirkol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim almaktan vazgeçirdiniz :D

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Merhaba aklımda yeni bir masaüstü bilgisayar almak var fakat günümüz koşullaerı buna el vermeyince bende Raspberry pi 4 8gb alırsam işlerimi görürmü die öğrenmek istedim. Ben Photoshop ve İllustrator programını sıklıkla kullanacağım bu mini bilgisayarı alır isem bu programları kolayca kllanabilirmiyim? ve daha neler yapabilirim (oyun vb.)
Sunucu olarak kullanabilirsiniz, ai asistan olarak kullanabilirsin. Günlük kullanımda sizi zarara sokmaz ama 2K video izlemek, ağır render programları vesaire kullanırken zorluklar çekebilirsiniz.

KahramanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Kahraman Demirkol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sunucu olarak kullanabilirsiniz, ai asistan olarak kullanabilirsin. Günlük kullanımda sizi zarara sokmaz ama 2K video izlemek, ağır render programları vesaire kullanırken zorluklar çekebilirsiniz.
Teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,870
Üyeler
138,427
Son üye
benyiit
Top Bottom