Neler Yeni

🔥İndirim RAYBAN POLARIZE GOZLUK 2577 TL(YENIDEN INDIRIMDE)pesin fiyatina 3taksit

serwintes

80+ Gold
ben sana az bucuk ızah ettım durum vazıyet bu kar etmıyor rayban da elınden cıkarılacak bır urun degıl zaten orjınal rayban kullanıcısı o fıyata rayban olmayacagını bılır ve fıyata da takılmaz
sana ürün getirenler seni kazikliyor o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

durum çok basit aynı ürünü 4400 e de sattılar muhteşem mart süper mart diye düşürdü olması gereken fiyata

ha uzun bi sürede bu paraya düşmeyecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem altun
Bi dönem de insanlar jordsn aradı şu an piyasada elini atsan ellisi o durum degisken

ama ben sana diyorum bak bana gel kanitla çakma oldugunu

konuda bir sürü fotosu var gozlugun
arkadasım sen bıldıgını yap sen orjınal dıye kullan

serwintes

80+ Gold
arkadasım sen bıldıgını yap sen orjınal dıye kullan
bak diyorum sana fotolar ortada madem çakma kanitla diyorum kanitlayamiyorsun

kanitlayamiyorsan insanlar aklina da bit yeniği dusurme

soyle bak arkadaşım senin gozlugunun şurasında bisi var orijinali böyle değil buyur bu da orijinalin görseli orijinalin luxotica faturası

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem altun
bak diyorum sana fotolar ortada madem çakma kanitla diyorum kanitlayamiyorsun

kanitlayamiyorsan insanlar aklina da bit yeniği dusurme

soyle bak arkadaşım senin gozlugunun şurasında bisi var orijinali böyle değil buyur bu da orijinalin görseli orijinalin luxotica faturası
kanıtlıyorum o paraya gelmıyor baska bısı demeye gerek yok :D

serwintes

80+ Gold
kanıtlıyorum o paraya gelmıyor baska bısı demeye gerek yok :D
arkadasım şu an gelmiyor olabilir ki geldiğine adım gibi eminim bu lanet trendyol bu ürünü ilk defa bugün mü sipariş etti bunların senin gibi 3 m2 mi deposu var belki yılların stogunu satiyor

koskoca firmayla yerel optikciyi nasıl bir tutuyorsun ve hala ürünün çakma olduğuna dair mantıklı bir sebebin yok

xebec

80+
etmıyor arkadasım o malı o paraya alamayacak buda kar demek degıl kar yoksa hıle vardır dıyorum bende sana

Hiç bir bilgi vermeden orijinal değil diyorsun hocam, kanıtlarıyla beraber ekler misin? Kuru sıkı mı anlarız, hala kuru sıkıyorsun cunku.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem altun
Hiç bir bilgi vermeden orijinal değil diyorsun hocam, kanıtlarıyla beraber ekler misin? Kuru sıkı mı anlarız, hala kuru sıkıyorsun cunku.
ya ben kuru sıkıyım alın kullanın arkadasım coluk cocuga laf anlatıyorum burda gozlukcuye o paralara gelmıyor dıyorum sıze ame hızmetı verıyorlar alın kullanın

ya ben kuru sıkıyım alın kullanın arkadasım coluk cocuga laf anlatıyorum burda gozlukcuye o paralara gelmıyor dıyorum sıze ame hızmetı verıyorlar alın kullanın
hata bende arkadasım ya ne ızah edıyor bılgımı paylasıyorsam bos bos kendımı yoruyorum neyse selametle

xebec

80+

Trendyol'u niye şikayet etmiyorsunuz? Dava açın, sahte gözlük satıyor deyin.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
Şu boş konuşan insanlara hastayım,
Ürün zaten ray ban ın en ucuz modellerinden biri. wayfarer değil bir şey değil.
Ve evet dünyadaki marka gözlüklerin hemen hepsi luxottica markasına aittir. Ama lv gözlüğü ile oakley aynı kalitede değildir. Ray ban ise daha düşük kalitedir. Çünkü saatte seiko ve swatch kalite farkı olduğu gibi gözlükte de ray ban swatch gibidir.

Ürün ucuz olunca çakma olmuyor. Trendyol çoğu distribütörden daha kuvvetli, ray ban vb . markalar için ise distribütörü egale edip kendi satıcı durumunda distribütör olmuş olabilir. Bu durum 10 yılı aşkındır, Hepsiburada içinde geçerli.

Ha linkteki ürün baya baya 3. Kalite bir ürün değeri 10/12 dolar vardır yoktur. Üstünde ray ban yazıyor diye almam ( oakley lacoste boss hali hazırda kullandığım markalar)

Bu fiyata sırf üstünde yazıyor diye almayın derim çünkü tırt model. Çoğu markada 2/2.5k ya on numara tarz gözlükler var.
Ekstra fotoda ekliyorum, sene 2015 Hb tüm satıcıların içinden geçtiği zaman.

N11 ise 13/14 senelerinde distribütöre 550tl + KDV giren telefonu 350 TL'ye bile sattı
Bkz: gm discovery.

Fiyat size uygunsa alın, beğeniyorsanız da alın.

Ekler

• IMG_1822.png
    IMG_1822.png
    317.3 KB · Hit: 68
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem altun
Ve evet dünyadaki marka gözlüklerin hemen hepsi luxottica markasına aittir. Ama lv gözlüğü ile oakley aynı kalitede değildir. Ray ban ise daha düşük kalitedir. Çünkü saatte seiko ve swatch kalite farkı olduğu gibi gözlükte de ray ban swatch gibidir.

Ürün ucuz olunca çakma olmuyor. Trendyol çoğu distribütörden daha kuvvetli, ray ban vb . markalar için ise distribütörü egale edip kendi satıcı durumunda distribütör olmuş olabilir. Bu durum 10 yılı aşkındır, Hepsiburada içinde geçerli.

Ha linkteki ürün baya baya 3. Kalite bir ürün değeri 10/12 dolar vardır yoktur. Üstünde ray ban yazıyor diye almam ( oakley lacoste boss hali hazırda kullandığım markalar)

Bu fiyata sırf üstünde yazıyor diye almayın derim çünkü tırt model. Çoğu markada 2/2.5k ya on numara tarz gözlükler var.

N11 ise 13/14 senelerinde distribütöre 550tl + KDV giren telefonu 350 TL'ye bile sattı

oakley sahtesını yapmazlar tamamen herseyı patentli

serwintes

80+ Gold

wow

oakley sahtesını yapmazlar tamamen herseyı patentli
tövbe est. abicim her şeyin sahtesini yaparlar raybanda patent yok mu ne alaka

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem altun
Trendyol'u niye şikayet etmiyorsunuz? Dava açın, sahte gözlük satıyor deyin.
yahu ben satmıyorum gozluk toptancıyım satıcıyım adamlar reklam yapıyor umrunda degıl kı reklamın ıyısı kotusu olmaz mantıgı var islerıne gelıyor

Top Bottom