Neler Yeni

Razer Barracuda x 2022 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yunus emre demiral
Razer Barracuda x 2022 alınır mı? wireless kulalaklık oldugundan gecıkme olurmu bırde bu fiyat bandında kablosuz kulaklık baska hangılerı var

YazılımKafa

80+ Silver
Razer Barracuda x 2022 alınır mı? wireless kulalaklık oldugundan gecıkme olurmu bırde bu fiyat bandında kablosuz kulaklık baska hangılerı var
İyi güzel ama sorunları oluyor. Bende sorun yaşadım iade ettim. Bluetoothta ses sorunu yaşayan çok gördüm . Sorun yaşamazsan güzel kulaklık. Bence alacaksan amazondan falan al en azından sorun yaşayınca iade etmek kolay oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yunus emre demiral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi güzel ama sorunları oluyor. Bende sorun yaşadım iade ettim. Bluetoothta ses sorunu yaşayan çok gördüm . Sorun yaşamazsan güzel kulaklık. Bence alacaksan amazondan falan al en azından sorun yaşayınca iade etmek kolay oluyor
kronık sıkıntsımı var

YazılımKafa

80+ Silver
kronık sıkıntsımı var
Bluetoothtaki sorunu birden fazla gördüm kronik olma ihtimali var. Ama kesin bir şey diyemem. Ben yinede almıştım bende sorun yaşadım. Amazondan aldığım için iade kolay oldu en azından

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Ahmet Yıldırım
2020 model barracuca kullanıyorum. Memnunum bende bluetooth yok. Şarjı 20 saat gidiyor. Bunlara rağmen ben çok beğeniyorum. Saatlerce kafamda ama hiç ağrıtmıyor. Yeni model alacak olsam yine alırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
761
İsim
Talha Açıkgöz
Kullanıyorum tavsiye ederim, aklınıza takılan bir soru var mı?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
2-3 yıldır kullanıyorum eski modelini gayet güzel memnunum gecikme veya herhangi bir sorunu görmedim tavsiye ederim

Top Bottom