Neler Yeni

Yardım razer basilisk v2 Vs viper mini

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
edm321
eğer 1000tl bütçeniz var ise aerox 3 wireless yada aerox 5 önerebilirim
Haste varken aerox 3 bi tık kötü kalıyor ha ama aerox 3'te daha rahat edebilir o ayrı ayrıca aerox 5 kesinlikle alınmaz şu fiyata bakın çok komik.
1668008441416.png

Wert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mert
İlgilendiği Kategoriler
C#,HTML,Java,Unreal Engine,

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
edm321
Neden sadece yazılarda okuduklarınıza mı inanıyorsunuz? Ayrıca madem okuduğunuza inanıyorsunuz neden düzgün okumuyorsunuz ''ben'' pençe tutuşu yapıyorum ve rahat ediyorum dedim karşılaştırma sitelerinde de bakarsanız fabrika verisinde ağırlıkları basilisk v2 (92gr) deathadder v2 (82gr) ama kablo dışarıda tartan karşılaştırma sitelerinde 13.5gr gibi bi fark olduğu da görünüyor :)
Ben haste ve deathadder v2 arasında karşılaşma yaptığını sanmıştım bunun için özür dilerim. Tutuşa gelirsek yandaki şey onu rahatsız edebilir çünkü palm'a uygun bir tipi var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu linkede bir bakın bence

ayrıca o aerox 5 wireless
Hocam arkadaşın bütçesi 1.3k neden 1k'ya kablolu alsın? Sensör olarak aynı he rahat edecekse o ayrı.

lusiancan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
CAN UYGUR
Ben haste ve deathadder v2 arasında karşılaşma yaptığını sanmıştım bunun için özür dilerim. Tutuşa gelirsek yandaki şey onu rahatsız edebilir çünkü palm'a uygun bir tipi var.
Önemi yok dostum arkadaş basilisk V2 de karar kılmıştı bende deathadder V2 al bence demiştim. Bilemiyorum arkadaşın tercihine kalmış ama basiliskte soldaki tuş anahtarı sökülebiliyor diğer tutuşlarda yapılabilir ama bana göre hala ergonomisi kötü bence. Tabi herkesin kendi zevkleri ve alışkanlıkları.

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
edm321
Keşke konu sahibi bizi tutuş konusunda bilgilendirseydi...

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Keşke konu sahibi bizi tutuş konusunda bilgilendirseydi...

Önemi yok dostum arkadaş basilisk V2 de karar kılmıştı bende deathadder V2 al bence demiştim. Bilemiyorum arkadaşın tercihine kalmış ama basiliskte soldaki tuş anahtarı sökülebiliyor diğer tutuşlarda yapılabilir ama bana göre hala ergonomisi kötü bence. Tabi herkesin kendi zevkleri ve alışkanlıkları.
Aslında tam tutuşum yok palm tutuyorum genelde ama oyun içi bazen claw tutuşa geçiyorum

Aslında tam tutuşum yok palm tutuyorum genelde ama oyun içi bazen claw tutuşa geçiyorum
1 Oyunda hem palm hem claw tutuş sergiliyorum

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
edm321

1 Oyunda hem palm hem claw tutuş sergiliyorum
Ozmn haste wireless veya Aerox 3 wireless al geç haste önerimdir ama.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,113