Neler Yeni

Çözüldü✓ Razer Battle Bundle 1400TL değermi?

NIKETSAT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emir Arda TAŞTEKİN
Bütçe
1400
Yakın zamanda bilgisayar alacağım bir sorun çıkmaz ise ve mouse kulaklık ve mouse pad ihtiyacım var kullanan varsa deneyimlerini anlatabilir mi ve bu kârlı mı acaba ?

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,125
İsim
Uğur
Güzel ben kullandım mouse zaten anlatmaya gerek yok normalde tel tek alsan 2300 yapıyordu galiba

Mouse harika
Kulaklık hafif ve yeterli ( kutudan 7.1 kod çıkmıyor razer siteye kayıt olunca maile kod geliyor)
Mousepad kaliteli speed kaygan bir model

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
mehmet alp kütük
Yakın zamanda bilgisayar alacağım bir sorun çıkmaz ise ve mouse kulaklık ve mouse pad ihtiyacım var kullanan varsa deneyimlerini anlatabilir mi ve bu kârlı mı acaba ?

Mouse pad dışında hepsi var ben steelseries qck+ large kullanıyom gayet memnunum

bedo28533

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
bedirhan
bende almayı düşünüyorum ne diyonuz

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,679
İsim
Deniz Efe

bende almayı düşünüyorum ne diyonuz
kesinlikle değer

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,320
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye

Çok çok çok iyi.

NIKETSAT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emir Arda TAŞTEKİN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Daha ucuza link buldum
İthalatçı garantilimi almak daha iyi 250 daha ucuza yoksa normal garantilimi?

Düzeltme: ithalatçı garantili sipariş ettim şimdi nays ile çünkü %10 geri veriyor Nisan boyunca zaten ben temiz kullanıyorum ürünleri forumdada baktım o yüzden böyle aldım

Son düzenleme:
Top Bottom