Neler Yeni

RAZER BATTLE BUNDLE ALINIR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,260
İsim
Murat Orhan
Bilinmedik marka diye destek konusunda bende şüphe edip Razer alırdım açıkçası. Ama haklısınız da bir yandan.
Bilinmedik marka mı? MOTOSPEED'in mouse'u hocam neresi bilinmedik?

peg'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak Dinç
Alınmaz hocam daha iyi tercihler var.

https://www.amazon.com.tr/Pepisky-Darmoshark-bilgisayarlar-taşınabilir-bilgisayar/dp/B0C2V9WY1H/ref=sr_1_5?keywords=Darmoshark&qid=1684106196&sr=8-5 1000 TL

kalan paraya da nays ile blackshark v2x veya MPOW Air II wireless alınır hocam.
hocam yanıtlarınız için teşekkür ederim ancak attığınız linkte ki markayı hiç duymadım sensör iyi olsa da pek güven vermedi bana. razerın kronik sorunundan bahsetmişsiniz ama bu markanın aynı şeyleri yaşatmayacağı ne malum diye düşündüm bi tık kulaklık konusunda da mpow air 2 hakkında çok iyi aynı ölçüde kötü yorum duydum sanırım seti alıp mouse ve ve mousepadi satıp 3395 li mouselara yöneleceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,260
İsim
Murat Orhan
hocam yanıtlarınız için teşekkür ederim ancak attığınız linkte ki markayı hiç duymadım sensör iyi olsa da pek güven vermedi bana. razerın kronik sorunundan bahsetmişsiniz ama bu markanın aynı şeyleri yaşatmayacağı ne malum diye düşündüm bi tık kulaklık konusunda da mpow air 2 hakkında çok iyi aynı ölçüde kötü yorum duydum sanırım seti alıp mouse ve ve mousepadi satıp 3395 li mouselara yöneleceğim
Hocam saçmalamayın. Attığım Mouse MOTOSPEED'in kendi Mouseu. Motospeedi araştırırsanız dünya çapında bir marka olduğunu zaten görürsünüz. Ben de kullanıyorum ve kat kat daha iyi Deathadder v2'den. Kesinlikle öneriyorum, Mpow Air tercihi değiştirilebilir fakat mouse olarak kesinlikle onu alın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,869
Üyeler
152,765
Son üye
Notsay
Top Bottom