Neler Yeni

RAZER Blackshark V2 X - HyperX Cloud Core + 7.1 Arasında Kalanlar için

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
MURAT GÜLLÜ
Merhaba arkadaşlar,
Bütcem bu 2 kulaklık bandında olmasından dolayı sitede bir konu açtım fakat bir türlü istediğim cevabı bulamadım. O yüzden ikisinide test ettim ve düşüncelerimi yazacağım.

İlk olarak HyperX Cloud Core + 7.1 kulaklığı test ettim.
Malzeme kalitesi olarak iyi fakat bu kulaklık sanki yetişkinlere yönelik değilde çocuklar için üretilmiş gibi. Kulaklık pedleri ve ayarlama kısmı gerçekten küçük ve rahatsız edici.
Kulaklığı oyun oynamak için almamdan kaynaklı Cs 2 de test ettim. Ses kasma konusunda çok hoşuma gitmedi. Ayak sesleri düşmanın nereden geldiğini filan çok net anlayamadım. Belkide belli bir süre kullanıp alışmam gerekiyordur.
Kulaklığın sesi düşük geldi bana. DTSX Uygulamasını yükleyip o şekilde de test ettim ama yine düşündüğüm ses kalitesini alamadım.
Ağır ve pedleri terletiyor.
---
İkinci olarak RAZER Blackshark V2 X kulaklığı test ettim.
Kulaklığı ilk elime aldığımda duruşu, kalitesi bir tık daha iyi geldi. Kulaklığın pedleri gayet güzel yumuşak çok terleme yapmıyor ve yetişkin insanlar için gayet uygun büyüklükte. Aynı şekilde ayarlanabilir kısmıda yetişkin bir insan için gayet yeterli.
Yine kulaklığı Cs 2 oyununda test ettim fakat bu sefer ayak sesleri etraftaki sesler daha net ve anlaşılır gelmeye başladı. Kendi uygulamasından 7.1 desteğini de aktif ettim gayet güzel ve kaliteli bir sese sahip.
Müzik kalitesinde ise hemen hemen birbirlerine yakın performanslar almama rağmen RAZER Blackshark V2 X modelinin ses berraklığı ve ses yüksekliği daha güzeldi.
Mikrofon testinde ise gayet kaliteli sonuçlar aldım.
Küçük bir not olarakta içerisinde taşıma çantasıda çıkıyor.
Hafif ve pedleri çok az terletiyor ve Gayet rahat.

İki kulaklık arasında kalan arkadaşlara şahsi önerim RAZER Blackshark V2 X almalarından yana. Belki hyperx Cloud 2-3 modeli çok daha iyidir fakat kullanmadığımdan dolayı bir şey söyleyemem fakat 1000 ₺ gibi fazlaca bir fiyat farkı mevcut.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,651
Üyeler
155,143
Son üye
ozica
Top Bottom