Neler Yeni

Razer blackshark v2x alınır mı ?

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Şahin Meyveci

Bu kulaklığı alacağım. Tek amacım Cs 2'de iyi ses kalabilmek. Amacım sadece ayak sesleri duyabilmek. Ses sağdan mı geliyor soldan mı geliyor. Bunu anlamasamda olur. Ayak sesleri çok az duyuyorum sadece . Daha net duymak istiyorum.
Not: Bu kulaklığın mikrofon çıktısını olmayan modeli var mı ? Veya başka kulaklıkta önerebilirsiniz.
Anakart: b610m bomber Msi

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Şahin Meyveci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mikrofon çıkıntısı olmayan der iken mikrofonu çıkartılamayan sabit takılı istiyorsan o zaten V2 X tir.

Bu kulaklık son 6 ayın en düşük fiyatına gelmiş. Bu kulaklığı kullanan veya bilgisi olan varsa olumlu/olumsuz yorum yazsın lütfen
https://www.amazon.com.tr/dp/B082SN...e=380333&creativeASIN=B082SNWQLH&linkCode=asn
Kulaklık gömülü olacak yani. Uzantısı olmayacak. Ama çok önemli değil varsa diye söyledim.

ErenAltun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Necat Eren Altun
Kulaklığı ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum gayet memnunum siyah olanı var bende mikrofonu gayet kaliteli pedleri yumuşak 6 7 saat pc başında dursam bile kafa ağrıtmıyor ses kalitesi de gayet güzel bende genelde csgo oynuyorum güzel ses kasılıyor jak girişi de var telefonuna da takıp kullanabilirsin

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Şahin Meyveci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklığı ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum gayet memnunum siyah olanı var bende mikrofonu gayet kaliteli pedleri yumuşak 6 7 saat pc başında dursam bile kafa ağrıtmıyor ses kalitesi de gayet güzel bende genelde csgo oynuyorum güzel ses kasılıyor jak girişi de var telefonuna da takıp kullanabilirsin
Ses kartı var mı peki bu kulaklıkta ?

Top Bottom