Neler Yeni

Razer blackshark v2x uygulaması

Fatih_123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Fatih Özdemir
Arkadaşlar ben yakın zamanda yani 2 ay önce Razer Battle Bundle seti aldım kulaklık kullanmak için bu kulaklığın uygulaması var Thx Spatial Audio diye ama ben bu uygulamaya giriş yapamıyorum kullanamıyorum çünkü bende anahtar kod istiyor ama ben bu kodu hiç bir yerde bulamadım ne kutuda vardı ne de daha sonra razer e Posta yoluyla kodu göndermedi ben bu kodu nasıl alabilirim yardımcı olabilir misiniz? Uygulamayı kullanma isteğimde kulaklığı daha sağlıklı bir şekilde kullanmak
(Razer Battle Bundleyi Trendyoldan aldım)

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar ben yakın zamanda yani 2 ay önce Razer Battle Bundle seti aldım kulaklık kullanmak için bu kulaklığın uygulaması var Thx Spatial Audio diye ama ben bu uygulamaya giriş yapamıyorum kullanamıyorum çünkü bende anahtar kod istiyor ama ben bu kodu hiç bir yerde bulamadım ne kutuda vardı ne de daha sonra razer e Posta yoluyla kodu göndermedi ben bu kodu nasıl alabilirim yardımcı olabilir misiniz? Uygulamayı kullanma isteğimde kulaklığı daha sağlıklı bir şekilde kullanmak
(Razer Battle Bundleyi Trendyoldan aldım)
Önceden bir kağıtta kod geliyordu ama artık kulaklıkta mevcut kodlar. Kulaklık padlerinin bir tanesinin altında seri numarası var. Onu siteye kayıt edince kod mail olarak geliyor. İnternette araştırarak bulabilirsin. Çok problem yaşayan olmuştu.

Top Bottom