Neler Yeni

Razer Blackwidow V3 vs Razer Huntsman Mini Purple Switch

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli

birkaç sorum olacak(lol,valo,osu oynuyorum ona göre cevaplarsanız sevinirim)

hangisini tercih etmeliyim? neden?
hangisi daha uzun ömürlü olur
hangisinin switchi daha gürültülü
ışıklandırma konusunda hangisi daha başarılı
tuşların abs pbt olması neyi etkiler

blackwidowun sesi diğer green switchlere göre kötü geldi bana
şuanda huntsman mini daha iyi gibi geliyor ama masamdada küçücük görünsün istemiyorum kararsız kaldım :(

Caelius

80+ Silver
Huntsman mini cok kotu 30 dolarlik klavyelerden farksiz
Illa razer mi almak zorundasin klavyeyi

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Huntsman mini cok kotu 30 dolarlik klavyelerden farksiz
Illa razer mi almak zorundasin klavyeyi
bütün setup razer şuanda tek bir programdan yönetmek daha rahat geliyor ama önerilere açığım

Caelius

80+ Silver
arkadaşın dedigine katılmıyorum 2 sinide kullandım hunstman mini purple harika bi klavye bence
sana gore iyi gelmis daha once kullandigin klavyeye gore kiyasladigin zaman bu sonuca variyorsun muhtemelen ancak global incelemelere de bakarsan eger cogu editorun benimle ayni fikirde oldugunu goruceksin
Mesaj otomatik birleştirildi:

switchlerde yay + cinlama sesi var stabilizerler cok kotu ve malzeme kalitesi de normal bir plastik malzeme

dostum blackwidow v3 mini hyperspeed bulabilirsen bunu alabilirsin

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sana gore iyi gelmis daha once kullandigin klavyeye gore kiyasladigin zaman bu sonuca variyorsun muhtemelen ancak global incelemelere de bakarsan eger cogu editorun benimle ayni fikirde oldugunu goruceksin

Blackwidow V3 e en kötü blackwidow demelerinin sebebi nedir​

NotGonna

80+ Bronze
hocam anlıyorum evet çok eleştrisi var ama hangi klavyenin yok? hangi klavye parasını hakediyor çok klavye kullandım ve ben %60 klavyelere bayıldıgım için baya hoş buldum kullandın mı bilmiyorum da kullanıp kötü oldugunu söyleyen bi adam görmedim(youtubedeki çok profesyonel adamlar hariç)

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
huntsman mini kullanma şansım oldu bizim burdaki internet kafelerde var. Basış hissiyatı aşırı hoş benim aşırı hoşuma gitmişti şahsen. kendim xpg summoner kullanıyorum mesela huntsman tercih ederim. Blackwidow v3 de arkadaşımda var huntsman daha iyi bence her türlü

NotGonna

80+ Bronze
huntsman mini kullanma şansım oldu bizim burdaki internet kafelerde var. Basış hissiyatı aşırı hoş benim aşırı hoşuma gitmişti şahsen. kendim xpg summoner kullanıyorum mesela huntsman tercih ederim. Blackwidow v3 de arkadaşımda var huntsman daha iyi bence her türlü
katılıyorum hocam harika bi klavye

Caelius

80+ Silver
hocam anlıyorum evet çok eleştrisi var ama hangi klavyenin yok? hangi klavye parasını hakediyor çok klavye kullandım ve ben %60 klavyelere bayıldıgım için baya hoş buldum kullandın mı bilmiyorum da kullanıp kötü oldugunu söyleyen bi adam görmedim(youtubedeki çok profesyonel adamlar hariç)
onun fiyatina cok daha iyi yuzde 60 klavyeler var

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
hiç mekanik kullanmadım yıllardır notebook klavyesindeyim ne yalan söyliyim anlamıyorumda çok fazla konforlu sesi tatmin edici ışıklandırması yeterli olsun başka bir şey aramıyorum klavyede

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,120
Üyeler
152,617
Son üye
Handan Şahin
Top Bottom