Neler Yeni

Razer blakshark v2x bütün sesleri algılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Musa Bulaklı
Razer Blackshark v2x kullanıyorum ve bütün sesleri algılıyor. Ne yapmam lazım.

Blondeboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Ömer
Mikrofon olarak mı ? Yani kanka kulaklığı kullanmadım ancak 7.1 ise usb ni düzgün bi girişe taktığına emin ol ( bazen eski bilgisayarlarda kalitesizlik yapabiliyor ) discord falan kullanıyorsan da ses hassasiyetini ona göre ayarla gürültü engellryiciyi falan aç. Başka önerim yok malesef kullanmıyorum o kulaklığı.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,259
İsim
Berk Atmaca
Düzgünce açıklarsan yardımcı olabiliriz

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Musa Bulaklı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mikrofon olarak mı ? Yani kanka kulaklığı kullanmadım ancak 7.1 ise usb ni düzgün bi girişe taktığına emin ol ( bazen eski bilgisayarlarda kalitesizlik yapabiliyor ) discord falan kullanıyorsan da ses hassasiyetini ona göre ayarla gürültü engellryiciyi falan aç. Başka önerim yok malesef kullanmıyorum o kulaklığı.
Zaten discordun gürültü azaltıısı işe yarıyor disordda sıkıntı yok. Ama discord dışında bütün sesleri algılıyor ondan şikayetciyim ben.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzgünce açıklarsan yardımcı olabiliriz
Disord kullanırkan sadece benim sesimi alıyor ama discord kullanmazken evin zilini bile alıyor.

Blondeboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Ömer
Yani kanka kullanan arkadaşlarda da aynısı ise kulaklığın kendisi bu demektir. Onun dışında bi bilgim yok.
Zaten discordun gürültü azaltıısı işe yarıyor disordda sıkıntı yok. Ama discord dışında bütün sesleri algılıyor ondan şikayetciyim ben.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Disord kullanırkan sadece benim sesimi alıyor ama discord kullanmazken evin zilini bile alıyor.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,259
İsim
Berk Atmaca
Discordda gürültü engelleme var. Sadece senin sesini alması normal. Ses ayarından etkinleştirmene gerek yok. Herkeste otomatik çalışıyor. Ek olarak bir ayar daha var ondan bahsetmiyorum. Başka yerde kullanacaksan (video çekme gibi) OBS de gürültü engelleme filtresi var. Onu kullan. Gürültü bastırma diye geçer.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Musa Bulaklı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Discordda gürültü engelleme var. Sadece senin sesini alması normal. Ses ayarından etkinleştirmene gerek yok. Herkeste otomatik çalışıyor. Ek olarak bir ayar daha var ondan bahsetmiyorum. Başka yerde kullanacaksan (video çekme gibi) OBS de gürültü engelleme filtresi var. Onu kullan. Gürültü bastırma diye geçer.
Anladım teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,020
Üyeler
150,021
Son üye
kisacadepresifderler
Top Bottom