Neler Yeni

Razer DeathAdder V2 Pro alınır mı?

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
CS:GO oynuyorum bu mouse önerir misiniz? Kullanmış olduğum önceki mouseler Rival 600 Razer DeathAdder V2 Logitech G903 bir de yeni görmüş olduğum Logitech G PRO super light mı önerirsiniz yoksa bu mouse mu?

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Razer Deathadder V2 Pro almanı öneririm diğer sensörlerden daha iyi kablolu modelini kullanıyorum

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razer Deathadder V2 Pro almanı öneririm diğer sensörlerden daha iyi kablolu modelini kullanıyorum
Şuan bende kablolu var ama geçiş yapmak istiyorum ama kararsız kaldığım şey yeni çıkan logitech in g pro x super light mouse birde stoklara ne zaman gelir bir bilginiz varmı?

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Şuan bende kablolu var ama geçiş yapmak istiyorum ama kararsız kaldığım şey yeni çıkan logitech in g pro x super light mouse birde stoklara ne zaman gelir bir bilginiz varmı?
bilmiyorum ama şuan deathadder v2 rahat geliyorsa v2 proyu alabilirsiniz sensörü hem daha iyi ve pro x super light sanırım simetrik bir mousedu ama bana kalırsa kablosuz gereksiz onun yerine kablo tutucu kullanıyorum sanki kablosuz kullanıyorum gibi bir his veriyor ve mouse kullanırken daha da rahatlıyorum

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilmiyorum ama şuan deathadder v2 rahat geliyorsa v2 proyu alabilirsiniz sensörü hem daha iyi ve pro x super light sanırım simetrik bir mousedu ama bana kalırsa kablosuz gereksiz onun yerine kablo tutucu kullanıyorum sanki kablosuz kullanıyorum gibi bir his veriyor ve mouse kullanırken daha da rahatlıyorum
Benim masam kötü bu çekçekli masalardan benim yana kayıyor kablo çok sıkıntı çıkarıyor o yüzden kablosuz almak istiyorum başka önericeğin bir mouse varmı?

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Benim masam kötü bu çekçekli masalardan benim yana kayıyor kablo çok sıkıntı çıkarıyor o yüzden kablosuz almak istiyorum başka önericeğin bir mouse varmı?
Deathadder v2 proyu öneriyorum, başka önericeğim mouse yok

Trijuro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Efe Bayrak
Deathadder v2 pro bana göre en iyi kablosuz mousedir hem sensörü en iyi hem razerin kendi optik 2. nesil switchleri var ve ergo seviyorsan alabileceğin en güzel mouselerdan

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

nowe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mustafa
bir süredir deathadder v2 pro kullanıyorum. pek rahat edemedim açıkcası yüzeyi çok kaygan gibi ve sürekli elim kayıyor özellikle de parmak eklemlerinden sonraki kısım...avucum ortasi diyelim hakim degilim kavrayamiyorum tam anlamiyla..ondan önce g305 kullandım. Biraz ufaktı, ağır idi arka tarafı biraz daha toplu idi daha iyi oturuyordu yillardir g102 kullandim ufakligi cok gozume batmadi sanki.. aklımda şu sıralar zowie ec2-c, sensei ten, endgame x1mr, hyperx haste, var. tercih edilebilir mi? dizayn olarak nasıldır ya da arkası biraz yüksek mouse öneriniz olabilir mi? bütçe belirtmedim. siz önerilenizi sunarsanız ona göre bir seçim yapacağım. Elim 19,5-10cm finger tip ve bazen de palm değişiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,036
Üyeler
156,715
Son üye
Kayhem
Top Bottom