Neler Yeni

Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Ryzen 5 5500 | Asus Prime B450M-K II | Kingston Fury 32GB(2X16) | Pny Nvidia GeForce RTX3060TI 8GB | 500Gb MLD M300 NVMe m.2 | 500GB SEAGATE HDD | Zoko Melody X | SteelSeries Rival 600 | Mizar MZ60 Gateron Brown | KlasseGear Longteng Huoyun
Alınmaz. Herhangibi bir nordic52840 mcu mouse alınabilir. Mechkeys.com güzel bir yer çeşitlilik olarak, bakabilirsiniz.
neden alınmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

suan wrait esporttan lamzu atlantis og pro 4k dusunuyorum Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Boran Şimşek
neden alınmaz

Çok pahalı, 4k dongle bulunmuyor ve optik switch kullanıyor. Bu fiyata en az iki bu cihazdan daha kaliteli olan, kutu içeriği daha geniş olan cihazlar vart hocam. Wraithden kesinlikle önermem, bana göre insanları dolandırıyorlar ve işlerini iyi yapmıyorlar, lamzu atlantis için yorum yapacak olursam yine gereksiz pahalı hocam. Devir değişti, cihazlar çoğaldıkca fiyatlar düştü. Ben vgn dragonfly f1 moba kullanıyorum ve görece pahalı olmasına rağmen lamzunun yarı fiyatı ve hiçbir fark yok. Lamzunun yaptığını yapıyor her türlü çünkü compX yazılım kullanan nordic52840 mcu ikiside ve shape olarak ben dragonfly daha kullanışlı diye düşünüyorum. Wraithde de var isterseniz alabilirsiniz fakat ben kesinlikle mechkeysden 5 dolar kuponla lmanızı önerirdim ki yanında tiger ice skatezde alabilirsiniz o zaman, hemde fiyat daha ucuza geliyor, daha iyi switchler yani huano blue shell pink dot olan versiyonu da alabiliyorunuz seçenek olarak.

neden alınmaz

Sonuç olarak v3 pro alınmaz diyorum, wraithden almanızı önermiyorum ki olmaz olmaz diye bir şey yok sorunlu mal gelir, anlatılan mal gelmez vesaire hiçbir yardım alamazsınız wraithden. Bana encoder başka, switch başka olan bir cihazı kusurlu olarak yolladılar iade isteyince tamir edip yolladılar ve daha fazla yardımcı olmayacağız diye geri cevap verdiler.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,613
İsim
Hacı
Alınabilir güzel mouse.

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Ryzen 5 5500 | Asus Prime B450M-K II | Kingston Fury 32GB(2X16) | Pny Nvidia GeForce RTX3060TI 8GB | 500Gb MLD M300 NVMe m.2 | 500GB SEAGATE HDD | Zoko Melody X | SteelSeries Rival 600 | Mizar MZ60 Gateron Brown | KlasseGear Longteng Huoyun
Çok pahalı, 4k dongle bulunmuyor ve optik switch kullanıyor. Bu fiyata en az iki bu cihazdan daha kaliteli olan, kutu içeriği daha geniş olan cihazlar vart hocam. Wraithden kesinlikle önermem, bana göre insanları dolandırıyorlar ve işlerini iyi yapmıyorlar, lamzu atlantis için yorum yapacak olursam yine gereksiz pahalı hocam. Devir değişti, cihazlar çoğaldıkca fiyatlar düştü. Ben vgn dragonfly f1 moba kullanıyorum ve görece pahalı olmasına rağmen lamzunun yarı fiyatı ve hiçbir fark yok. Lamzunun yaptığını yapıyor her türlü çünkü compX yazılım kullanan nordic52840 mcu ikiside ve shape olarak ben dragonfly daha kullanışlı diye düşünüyorum. Wraithde de var isterseniz alabilirsiniz fakat ben kesinlikle mechkeysden 5 dolar kuponla lmanızı önerirdim ki yanında tiger ice skatezde alabilirsiniz o zaman, hemde fiyat daha ucuza geliyor, daha iyi switchler yani huano blue shell pink dot olan versiyonu da alabiliyorunuz seçenek olarak.

Sonuç olarak v3 pro alınmaz diyorum, wraithden almanızı önermiyorum ki olmaz olmaz diye bir şey yok sorunlu mal gelir, anlatılan mal gelmez vesaire hiçbir yardım alamazsınız wraithden. Bana encoder başka, switch başka olan bir cihazı kusurlu olarak yolladılar iade isteyince tamir edip yolladılar ve daha fazla yardımcı olmayacağız diye geri cevap verdiler.
hocam baktım şimdide

WLMOUSE Beast X Max Magnesium Alloy​

bunu beğendim 150 dolar bütçem var 145 dolar fakat ek olarak türkiyeye 25 dolar ücret istiyor ve gümrükte takılma vs varmı yoksa amazondaki gibi sipariş ediyosun bekleyip geliyor gibimi

ve hocam swarcow isimli mouse klavye mousepad vs incelemeleri bulunan bir içerik üreticisi var wraitthen alışveriş yapıyor sıkıntı vs çıkmıyor alanlarda sıkıntı yok sadece 4 tane şikayet varda şikayet vardı başka bi sıkıntı yok yani hem forumlarda herkes güvenilir demiş

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Arda doğan
Merhaba klavye mouse pad yeniledim şimdi sırada mouse var aynı fiyat bandında maksimum 4800 4900tlye çıkabilirim Razer DeathAdder v3 Pro almayı düşünüyorum pilli mouse istemiyorum kablosuz olması şart kablolu istemiyorum sizce deathadder v3 pro iyi midir? başka ne önerebilirsiniz
Alınır ben v3 kullanıyorum çok güzel mouse kablo var mı yok mu hafif sabitleyince anlamıyorsun bile ve mouse cidden sensör ve özellikler ile baya iyi üst seviye premium bir mouse diyebilirim driver olsun arayüz ve tasarım olsun ergonomik tutuşu falan güzel ama insan o özellikli bi mouse hiç yoktan ucundan bi şeffaf logo ve rgb koyar be🤔

Alınmaz. Herhangibi bir nordic52840 mcu mouse alınabilir. Mechkeys.com güzel bir yer çeşitlilik olarak, bakabilirsiniz.
Bence razer daha iyi

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Alınır ben v3 kullanıyorum çok güzel mouse kablo var mı yok mu hafif sabitleyince anlamıyorsun bile ve mouse cidden sensör ve özellikler ile baya iyi üst seviye premium bir mouse diyebilirim driver olsun arayüz ve tasarım olsun ergonomik tutuşu falan güzel ama insan o özellikli bi mouse hiç yoktan ucundan bi şeffaf logo ve rgb koyar be🤔
hocam 4k hz dongle 50 dolar çok pahalı @afgan.avcısı hocamında dediği gibi biraz vazgeçtim mouseden lamzu atlantis og pro 4k düşünüyorum yada tüm parayı vericem üstüne ekleme yapıp wl mouse best x max almayı düşünüyorum

yani o kadar para vericem almışken iyisini almak istiyorum ama yarı yarıya kalıyo bi taraf önermeyen diğer taraf öneren neyi alıcam şaşırdım vallaha

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Arda doğan

Nası oluyor abla o be😂 oldu bende adama rog füzyon diye hıyar yollayım yesin yesin konu açsın iyice saçmalamışsın ben alınmaz diyorsan alınmazmış adam gibi bir neden sunki özellikleri kıyaslaki adamı ikna et

hocam 4k hz dongle 50 dolar çok pahalı @afgan.avcısı hocamında dediği gibi biraz vazgeçtim mouseden lamzu atlantis og pro 4k düşünüyorum yada tüm parayı vericem üstüne ekleme yapıp wl mouse best x max almayı düşünüyorum

yani o kadar para vericem almışken iyisini almak istiyorum ama yarı yarıya kalıyo bi taraf önermeyen diğer taraf öneren neyi alıcam şaşırdım vallaha
Ustam sen 4-8k arasındaki farkı anlayabilmeyi bırak onu kullanabileceğin destekli oyun veya sistem var mı ona bak😂 o halde pro yerine bir mouse tutucu ve v3 ü al kablo zaten anlaşılmıyor 8k'da gecikmesiz oyna önerdiği mouse'lara bak birde ilk istediğin mouse'lara bak garantisiz bir şekilde açık mouse alıyorsun kendini riske atıyorsun bence

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Nası oluyor abla o be😂 oldu bende adama rog füzyon diye hıyar yollayım yesin yesin konu açsın iyice saçmalamışsın ben alınmaz diyorsan alınmazmış adam gibi bir neden sunki özellikleri kıyaslaki adamı ikna et

Ustam sen 4-8k arasındaki farkı anlayabilmeyi bırak onu kullanabileceğin destekli oyun veya sistem var mı ona bak😂 o halde pro yerine bir mouse tutucu ve v3 ü al kablo zaten anlaşılmıyor 8k'da gecikmesiz oyna önerdiği mouse'lara bak birde ilk istediğin mouse'lara bak garantisiz bir şekilde açık mouse alıyorsun kendini riske atıyorsun bence
hocam kablodan sıkıldım kablosuza geçmek istiyorum 4k hz için bi video izlemiştim tek eksiğim monitörüm 165hz orda 260 diyodu yanlış hatırlamıyorsam bi eksik monitor onun dışında 4k hz için sıkıntım yok

en son baktım düzgün bi öneri yok bütçeme en uygun en kaliteli mouseyi bulamıyorum ya razer d3 v3 pro alıcam yada lamzu atlantis og pro 4k yada ninjutso sora v2

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Arda doğan
hocam kablodan sıkıldım kablosuza geçmek istiyorum 4k hz için bi video izlemiştim tek eksiğim monitörüm 165hz orda 260 diyodu yanlış hatırlamıyorsam bi eksik monitor onun dışında 4k hz için sıkıntım yok
Ustam işlemcin ne oynayacağın oyunlar ne ekran kartın ne ben şimdiye kadar şunu yapıp'da eli boş olanları çok gördüm 180hz üstünü anlayabileceğini sanıpta 240-360hz'e geçenleri kablolu masuse'ye laf edipte e spor İçin Kablosuz Kullananları Ve mouse Stili Olarak Açık Tip mouse Kullananları Birde Fps'ini çok çok yükseltip bir şey yapabileceğini sananlara yapmayın para israfı ilk bi heves ile 8k kablosuz mouse 240-360hz monitö

en son baktım düzgün bi öneri yok bütçeme en uygun en kaliteli mouseyi bulamıyorum ya razer d3 v3 pro alıcam yada lamzu atlantis og pro 4k yada ninjutso sora v2
Ustam bak şu hataları yapmayın ben çok çok iyi oynuyacam e sporcu olucam diyerek 8k mouse 240-360hz monitör çok çok üst düzey 8-10k'lık kulaklıklar yok 6-10k'ya oyuncu koltukları bunlara hiç gerek yok bunlar bi heves kendim çok deneyimledim ve deneyimleyeni gördüm benim arkadaşım 240hz gameboster monitör aldı alma dedim aldı sonra gitti razer mouse aldı üstüne 2-3k'ya bi kulaklık aldı bilmiyorum tam olarak hangi marka modeli aldı sonuç geldi bana meydan okudu her oyunda içinden geçtim benim ekipman dizilimim razer blackshark v2x creative ea5 plus razer deathader v3 xpg summoner red switch gameboster gb27qhd 2k 144hz gosting ve gecikme zirvede uyguna bulduk diye aldım ama değiştiricem oyunlarda mouse'yi test ettim 2k hz üstü oyunlarda takılma yapıyor kimi oyunlar nadiren 4k destekliyor 7800x3D İle 5600 4k hz'de yetmemişti baktım üst düzey kulaklıklar bile fiyatlara göre aralarında çok az fark var ve baktım'ki sunucudaki bilgili abi dediğim adamlar 7.1 yerine stereo kullanıyor buna birde harici ses kartı kullanıyor bende anakart asus rog strix b550-f gaming wifi 2 vardı içerisinde anakartlara gömme olan en iyi ses kartlarından biri olan alc1220suppremefx vardı v2x ile deniyorum ses 7.1 iyi ama beni tatmin etmedi gittim amazondan ea5 plus ses kartı aldım taktım kullandım dünyam açıldı 7.1 detayı seslerin detayı basslar ses kalitesi netlik baya iyi hale geldi yani tavsiyem bi kulaklığa biraz önem ver yeter benim kuzenim biz 400-500fps bu dediğim dizilimle oynamamıza rağmen laptop ile 30-45fps ve kırtasiyelerde satılan 30 liralık mouse ile bizim içimizden geçiyordu yani önemli olan piskoloji ve tecrübe

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
hocam sistemim ryzen 5 5500 var 3060ti 8gb var valorant cs oynuyorum öyle karısık ets giriyorum bazen rastgele takılıyorum almışken iyisi olsun diye kulaklığımda razer blackshark v2x razer ekosistem kurmak istedim klavye harici klavye başka aldım kargoda geliyor yurtdışından razer d3 v3 pro almak istedim kablosuz olsun diye hem kaliteli falan diye foruma danışmak istedim ve cevaplar dediğim gibi karışık geliyor

şuanda steelseries rival 600 kullanıyorum scroll bozuldu bozulacak 1 kere yaptı daha yapmadı hem çok ağır bir mouse elime tam oturuyor genelde fingertip grip calm grip tutuyorum claw oyuncusu değilim

xTURANN

80+ Bronze
Ninjutso Sora V2 Alınabilir. V3 Pro da alınabilir ama Sora benim açımdan daha iyi.
Fakat şuanlık sadece 1000 Hz desteği var. Dongle'da çıkmıyor kutusundan. Umarım yazılımsal olarak gelir.

Top Bottom