Neler Yeni

Razer Deathadder V3 için Mousepad Önerisi?

PunkiesT

80+ Bronze
Razer Deathadder V3 model fare almış bulunmaktayım buna uygun mousepad bakmaktayım . Cbn Group Gaming oyuncu masasının aynısı bir masam var üst kısmı çıkardığım için yok . İşe yarar mousepadlar kaçtan başlar bilmiyorum 600 - 750 civarı olabilir. Eli rahatsız eden malzemeden olmazsa sevinirim dikdörtgen uzun olabilir.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Emre Altun
Klasse longteng huoyun önerebilirim kullanıyorum.

PunkiesT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Emre Altun
Özelliği nedir başkasıda bu model mousepad önerdi bilgin var mı?
Yapısı güzel ve malzemesi kaliteli doğal malzemelerden yapılma. Altı kaymaz yapıda. Yan tarafları dikişli ve kolay kolay atmaz. Hem hız hem de kontrol anlamında güzel bir mousepad. Ayrıca fiyat olarakda bizim gibi ortalama kullanicilar için ideal.

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Tuna
Razer Deathadder V3 model fare almış bulunmaktayım buna uygun mousepad bakmaktayım . Cbn Group Gaming oyuncu masasının aynısı bir masam var üst kısmı çıkardığım için yok . İşe yarar mousepadlar kaçtan başlar bilmiyorum 600 - 750 civarı olabilir. Eli rahatsız eden malzemeden olmazsa sevinirim dikdörtgen uzun olabilir.
en azından çakma degil

PunkiesT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapısı güzel ve malzemesi kaliteli doğal malzemelerden yapılma. Altı kaymaz yapıda. Yan tarafları dikişli ve kolay kolay atmaz. Hem hız hem de kontrol anlamında güzel bir mousepad. Ayrıca fiyat olarakda bizim gibi ortalama kullanicilar için ideal.
Akşam aldım bakalım başka yerden önerenler olunca alayım dedim pek başka model önerisi de gelmeyince
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka çakma olarak ne var ki :D

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Emre Altun
Akşam aldım bakalım başka yerden önerenler olunca alayım dedim pek başka model önerisi de gelmeyince

Hayırlı olsun işini görür güzeldir.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
mERT
Bu markanın Mousepad'ını Razer Deathadder v2 ile 2 senedir kullanıyorum. Gayet memnunum tavsiye ederim. Çok aşırı pahalıya gerek yok bence.

Bende xrades kullanıyorum deathadder v3 pro ile gayet memnunum 90tl falandı sanırım aldığımda renkler vs hala canlı dikişlerde ufak tüylenme oldu çakmak ile değdir çek yaptım onlarda gitti

Mouse zaten öyle bir şey ki her yerde yağ gibi kayıyor

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Tuna

aldıgın

PunkiesT

80+ Bronze
Bu markanın Mousepad'ını Razer Deathadder v2 ile 2 senedir kullanıyorum. Gayet memnunum tavsiye ederim. Çok aşırı pahalıya gerek yok bence.

Akşam aldım 50 tl indirim yapabiliyordun amazonda 569 geldi zaten artık ucuz bir şey kalmadı ülkede bakalım çok methedildi deneyeceğiz çarşamba günü gelsinde.

Bakalım gelince görürüz artık :D

PunkiesT

80+ Bronze
Yüzeyi biraz zımparalar gibi hissettiriyor fareyi koyduğum kısımda 2 tane dikiş hatası gibi bir şey var değişim için teşkil oluştur mu bilmiyorum yarın soracağım bakalım

Top Bottom