Neler Yeni

Razer Deathadder V3 için Mousepad Önerisi

PunkiesT

80+ Bronze

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Daha önce Razer Deathadder V3 fare için önerilen Klasse Longteng Huoyun Special Edition yüzeyinin zımpara gibi ve sert olmasından 2 tane dikiş hatası olması yüzünden iade ettim. Palm tarzı bir tutuşum olduğundan elimin sağ tarafı mousepade sürtünüyor bu yüzden çok ağrıttı tutuş tarzımdan dolayı yüzeyi bu kadar tahriş etmeyen bir mouse pad önerilerinize açığım. Aynı fiyat bandlarında olabilir.
speed seviyorsan lamzu energon

PunkiesT

80+ Bronze
speed seviyorsan lamzu energon
Ayrıntılı olarak ilk defa bu kadar mouse pad e bakıyorum yüzeyi zımpara gibi tahriş eden bir yapısı olmasın aldığım fareye uygun olarak kullandırsın knight online gibi oyun oynayacağım çok hard mouse pad olmasına gerek yok bilinen bir siteden almak istiyorum ayrıca iade olursa sıkıntı yaşatmasın.

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Ayrıntılı olarak ilk defa bu kadar mouse pad e bakıyorum yüzeyi zımpara gibi tahriş eden bir yapısı olmasın aldığım fareye uygun olarak kullandırsın knight online gibi oyun oynayacağım çok hard mouse pad olmasına gerek yok bilinen bir siteden almak istiyorum ayrıca iade olursa sıkıntı yaşatmasın.
site kötü değil ko oynayacaksan en basit yumuşak mouse padi alsana kesin ko yu 4090 la oynuyorsun diyecektim 6700xt varmış ne diyim bro
Mesaj otomatik birleştirildi:

24841.jpg
mikrofonun bu değil demi

PunkiesT

80+ Bronze
site kötü değil ko oynayacaksan en basit yumuşak mouse padi alsana kesin ko yu 4090 la oynuyorsun diyecektim 6700xt varmış ne diyim bro

24841.jpg
mikrofonun bu değil demi
Kamera veya mikrofon kullansaydım kesin bu olurdu :D

Ss açılımı nedir SteelSeries Qck mi

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Kamera veya mikrofon kullansaydım kesin bu olurdu :D

Ss açılımı nedir SteelSeries Qck mi
xradeslere bak fiyat performans yumuşak mouse unu kaydırcak ko oynuyon yani zatne

PunkiesT

80+ Bronze
xradeslere bak fiyat performans yumuşak mouse unu kaydırcak ko oynuyon yani zatne
SteelSeries alayım en iyisi dikişlimi daha iyi biri bir link atabilir mi bakayımda alayım kafam karıştı dikiş daha mı iyidir mouse padde.

PunkiesT

80+ Bronze
Hayır bu edge aşırı pahalı düz qck+
Düz olanı alınmaz dikişsiz ve zamanla açılma yapabilir Edge dikişli olan yani daha uzun ömürlüdür ilerde açılma yapacaksa boşuna para vermiş olurum

PunkiesT

80+ Bronze

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Ben size yapma derken enayiliğin en alasını yapmışsınız. Hayırlı olmasın.

PunkiesT

80+ Bronze
Ben size yapma derken enayiliğin en alasını yapmışsınız. Hayırlı olmasın.
Enayilikle ilgisini çözemedim 1ncisi , 2nci olarak qck yazmışsın sende zaten düz alınmaz dikiş yok açılıyor zamanla kenarlardan edge dikiş özelliği var zaten genel kitle olarak qck öneriyor herkes. Diğer verdiğin ürünlerde bilinen sitelerde yok zaten wraithesports gibi bir site bilinmeyen bir site iade gibi bir sorunum olursa uraştırırlar.

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Enayilikle ilgisini çözemedim 1ncisi , 2nci olarak qck yazmışsın sende zaten düz alınmaz dikiş yok açılıyor zamanla kenarlardan edge dikiş özelliği var zaten genel kitle olarak qck öneriyor herkes. Diğer verdiğin ürünlerde bilinen sitelerde yok zaten wraithesports gibi bir site bilinmeyen bir site iade gibi bir sorunum olursa uraştırırlar.
Çok biliyorsunuz hocam wraith kesin bilinmeyen sitedir ve sizi uğraştırır. Çok biliyorsunuz maden neden bize soruyorsunuz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,799
Üyeler
152,330
Son üye
Morchies
Top Bottom