Neler Yeni

Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Aktaş
Bütçe
4900
Merhaba klavye mouse pad yeniledim şimdi sırada mouse var aynı fiyat bandında maksimum 4800 4900tlye çıkabilirim Razer DeathAdder v3 Pro almayı düşünüyorum pilli mouse istemiyorum kablosuz olması şart kablolu istemiyorum sizce deathadder v3 pro iyi midir? başka ne önerebilirsiniz

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
emir yapar
Tutuşunu söyle ona göre öneri yapsınlar.

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
her türlü tutuyorum ama çoğunlukla fingertip grip

althea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
batuhan kavşur
Merhaba klavye mouse pad yeniledim şimdi sırada mouse var aynı fiyat bandında maksimum 4800 4900tlye çıkabilirim Razer DeathAdder v3 Pro almayı düşünüyorum pilli mouse istemiyorum kablosuz olması şart kablolu istemiyorum sizce deathadder v3 pro iyi midir? başka ne önerebilirsiniz
suro nun yeni serisi cıktı onu tercih edebilirsin veya logi 2 -1

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Aktaş
logitech g pro x superlightın en büyük avantajı nedir

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Aktaş

althea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
batuhan kavşur
süperlight 1 kullanıyorum valla 3.5 sene oldu dha hiçbir sıkıntı yaşamadım ele oturması vs olsun gayet iyi ama fiyatı bence fazla dha iyi mouselar var süperlight fiyatına
Mesaj otomatik birleştirildi:

razer daha iyi sanki 70g bu 50g
sana kalmış bence razer abartılıyor logitechde öyle dediğim gbi iyice araştırıp videolarını izle sorada sorun yaşamazsın ama

süperlight 1 kullanıyorum valla 3.5 sene oldu dha hiçbir sıkıntı yaşamadım ele oturması vs olsun gayet iyi ama fiyatı bence fazla dha iyi mouselar var süperlight fiyatına

sana kalmış bence razer abartılıyor logitechde öyle dediğim gbi iyice araştırıp videolarını izle sorada sorun yaşamazsın ama
sadece gram olarakta bakma elin mousea alışmadıktan sonra hafif olmasının pek önemi yok 39 gram sora

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Gürkan
Deathadder v3 pro wireless kullanıyorum. Öneririm gayet ele oturan ve oyunlarda güzel performansı olan bi mouse.

FPS oynuyorsan https://wraithesports.com/products/ninjutso-sora-v2 öneririm. Bu arada bende Logitech Superlight X2 var ama su an param olsa buna geçerim öyle diyeyim. Shape açısında superlight o kadar verimli değil, özellik olarak yakınlar. Fiyat olarak da Sora v2 daha iyi, o zaman mantıklı olan Sora v2 xd

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,159
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom