Neler Yeni

Yardım Razer deathadder v3 pro vs logitech G Pro Superlight 2

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Genelde ergo tarz kullanırım lakin neredeyse 1 yıldır mouse kullanmadım aim ve bilek kısmında sıfırım bir çok mouse kullandım en beğendiğim zowie ec-2c idi lakin kırıldı ve gitti o yüzden bu iki model arasında kaldım sizce hangisini alayım sadece cs go oynuyorum arada basilisk v3 pro da aklıma yatmıyor değil ama biraz ağır ve sadece awp kullanımında işe yarayabilecek bir mouse benziyor onun dışında benim için sensör ve ips değeri önemli ayrıca tutuşta ona keza onun dışında ışıklıymış yok ptfe skatez yokmuş onla ilgilenmem.

Hanaz

80+ Silver
Razer v3 pro bence çevremde kullanan arkadaşım var

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Adem korkmaz
İkisi de gayet iyi mouse. Elinde hangisi daha iyi oturuyorsa ise onu al geç. Bir mağazada öncelikle eline oturuyormu diye denemeni öneririm.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisi de gayet iyi mouse. Elinde hangisi daha iyi oturuyorsa ise onu al geç. Bir mağazada öncelikle eline oturuyormu diye denemeni öneririm.
Şöyle sarı sitede bakarken gözüme çarptı bilgilendirmeye 18cm aşağısı için sıkıntı dedi ayrıca zowie ec-2c uzunluk kaç cm ise o bana çok iyi oturmuştu logitech zamanında denedim 2021 di sene o zaman viper almıştım oturuyordu beğenmiştim ama çok hafif elimde kayar diye almadım şimdi fare bilek algısı kaybolduğunda kaynaklı nasıl olur bilemiyorum zamanında oturmuştu ilk serisi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Razer v3 pro bence çevremde kullanan arkadaşım var
Peki memnunlarmı ve büyüklüğü nasıl herhangi clicklerde sorun var mı mesela viper ilk serilerinde hem clickte sorun vardı hem tuşta zamanla düzeltiler lakin bunlarda var mı ayrıca viper v3 çıkmış o ne öyle bayağı pahalı onun yerine insanlar zowie u2 veya superlight tercih ederler.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,635
İsim
kilan embappe
Bu modeller arasında hangisini alsam daha iyi olur bilinmedik bir marka almak istemem.
Bu modeller gereksiz pahalı hocam. Ve kıyas biraz saçma DA V3 ergo, GPX ise dünyanın en klasikleşmiş shape'ine sahip. Ve ATK F1 gercekten çok mantıklı.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Bu modeller gereksiz pahalı hocam. Ve kıyas biraz saçma DA V3 ergo, GPX ise dünyanın en klasikleşmiş shape'ine sahip. Ve ATK F1 gercekten çok mantıklı.
Söylediğiniz mouse iyi güzelde 38 gram o kadar kullanmak istemem ayrıca ergo ben seviyorum lakin normal logitech tipli mouselarda oturuyor elime ancak viper 2 nesil olan mouse bana göre çok mükemmel değil.

bilinmedik degil hocam siz hiç duymadınız piyasada bulunan en iyi sensöre sahip
Ben duymadım hocam lakin ben birazda markaya Ve sağlamlığı bakıyorum cidden kusura bakmayın.

Gurkanpiro

80+ Gold
Söylediğiniz mouse iyi güzelde 38 gram o kadar kullanmak istemem ayrıca ergo ben seviyorum lakin normal logitech tipli mouselarda oturuyor elime ancak viper 2 nesil olan mouse bana göre çok mükemmel değil.

Ben duymadım hocam lakin ben birazda markaya Ve sağlamlığı bakıyorum cidden kusura bakmayın.
sorsanız su formun yuzde 70 onerır o mouse

Top Bottom