Neler Yeni

Razer mı Steelseries mi?

Madnezs

80+
Arkadaşlar selam.
G512 Carbon + G502 Hero mouse kullanıyorum. G512 den nedense hiç memnun değilim bir türlü alışamadım :) G502 ise VALORANT oynarken çok ağır geliyor rahat edemiyorum.
şu an aklımda Steelseries Apex 5 ile Aerox 5 kablolu versiyon var. Razer tarafında ise Blackvidow V3 Tenkeyless ile Viper 8khz var hangi tarafı önerirsiniz? 2 si de aynı marka olmak zorunda değil klavye farenin

fixeb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
fixeb
İlgilendiği Kategoriler
Donanım
Razerin daha kaliteli olduğunu düşünüyorum söylediklerin arasından bende razer kullanıcısıyım gayet kaliteli her yönüyle. Onun haricinde hangisi iyi dersen markalardan G pro, Zowie serisi mouseler diyebilirim.

aLexiKidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlkeren
Steelseries den şaşma derim uzun yıllar kullandım gayet kullanışlı ve kaliteli ürünler uzun vadede de sıkıntı çıkartan bir ürününü görmedim.

hoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Hüseyin Irmak
glorious model o wireless ?

NespaY

80+ Silver
Arkadaşlar selam.
G512 Carbon + G502 Hero mouse kullanıyorum. G512 den nedense hiç memnun değilim bir türlü alışamadım :) G502 ise VALORANT oynarken çok ağır geliyor rahat edemiyorum.
şu an aklımda Steelseries Apex 5 ile Aerox 5 kablolu versiyon var. Razer tarafında ise Blackvidow V3 Tenkeyless ile Viper 8khz var hangi tarafı önerirsiniz? 2 si de aynı marka olmak zorunda değil klavye farenin
Ben Razer'cıyım ya

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steealseries daha iyi geliyor. Hem tüm seti tek driver ile toplayabiliyorsun. Razer da varmı bilmiyorum ama çok havalı😎

NespaY

80+ Silver
garantisi iyi midir bilmiyorum aldıktan sonra sorun yaşarsam sıkıntılı olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

normal şartlarda razer daha çok ilgimi çekiyor ama steelseries kafamı karıştırıyor özellikle mouse tarafında .d
Mouse tarafında eğer paran varsa Razer al geç.

hoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Hüseyin Irmak
garantisi iyi midir bilmiyorum aldıktan sonra sorun yaşarsam sıkıntılı olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

normal şartlarda razer daha çok ilgimi çekiyor ama steelseries kafamı karıştırıyor özellikle mouse tarafında .d
8k hz en son pc yi kastırıyordu düzeltmedilerse
işlemci kullanımı %100 yapıyordu diye hatırlıyorum yinede bi araştırın yanlış olmasın

Top Bottom