Neler Yeni

Razer Seiren Mini 1289 TL

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler

Kendimde kullanıyorum, 2 aydır bu fiyatlara göremedim . Almak isteyen olabilir en uygunu şu an bu sitede buldum.
Bi süredir 1.5k falandı indirmişler yine fiyatını. Fena sayılmaz. Daha f/p ürünler de var. Razer ekosistem olanlar bu bütçede alabilir. Harici diğer alternatiflere bakmalarını öneririm.

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Göksel Gündüz
Ben ilk çıktığında almıştım. Ses kalitesi fena değil, yeterli. Sadece önünde konuşanın sesini gönderir, yanınızda konuşan arkadaşınız olursa onların sesini az alır yani HyperX Quadcast gibi çok yönlü ses alma özelliği yok.

Bunu aldıktan sonra mikrofon tutucu ile kullanın çünkü yerde kullanınca çok yüksek ses vermiyor. Yada ses yükselticisini açmanız lazım kullandığınız program üzerinden, o zaman da dışardan gelen gürültüyü daha fazla alır mikrofon.

Kendisinin herhangi bir programı yok, tak ve çalıştır şeklinde kullanımı.

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
geçenlerde 800 küsür TL'ye düşmüştü.
Onun üstünden çok geçti sanki 899₺ gibi bişeydi yine itopyada olması lazım. Geçen ay Gaming Gen'de 950 küsür idi.

Burak0617

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben ilk çıktığında almıştım. Ses kalitesi fena değil, yeterli. Sadece önünde konuşanın sesini gönderir, yanınızda konuşan arkadaşınız olursa onların sesini az alır yani HyperX Quadcast gibi çok yönlü ses alma özelliği yok.

Bunu aldıktan sonra mikrofon tutucu ile kullanın çünkü yerde kullanınca çok yüksek ses vermiyor. Yada ses yükselticisini açmanız lazım kullandığınız program üzerinden, o zaman da dışardan gelen gürültüyü daha fazla alır mikrofon.

Kendisinin herhangi bir programı yok, tak ve çalıştır şeklinde kullanımı.
Aynen etrafdaki sesleri alıyor nvidia brodcast ile kullanıyorum zaman zaman. Discorda sesimi beğeniyorlar. Ben masanın üzerinde kullanıyorum. Boyutu felan küçük olduğu için sorun olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
x
Bi süredir 1.5k falandı indirmişler yine fiyatını. Fena sayılmaz. Daha f/p ürünler de var. Razer ekosistem olanlar bu bütçede alabilir. Harici diğer alternatiflere bakmalarını öneririm.
bir kaç alternatif önerir misiniz daha uygun bütçe için

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom