Neler Yeni

İnceleme Razer Viper Mini Detaylı incelemesi!

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
rival 3 kullanıyorum. deathadder eliteden geçtim bir kaç nedenden dolayı fareyle alakalı değildi. şu an faremden memnun değilim. deathadder v2 almayı düşünüyorum. bunu alsam rival 3 gibi beni üzer mi sizce?

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hadron, 2 senedir falan diğer bilgisayarda durur. Kardeşim oynar, alt kısmı biraz kötü. Mousepad şart fakat onun haricinde iyi.
3310'un mouse evrenindeki versiyonu,mouse evreninin ''reign''i 🙃 bu mouse.
(Reign'in anlamını hükümdar olarak biliyorum umarım öyledir :).)

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,051
İsim
Ömer
Steam
fieryz
rival 3 kullanıyorum. deathadder eliteden geçtim bir kaç nedenden dolayı fareyle alakalı değildi. şu an faremden memnun değilim. deathadder v2 almayı düşünüyorum. bunu alsam rival 3 gibi beni üzer mi sizce?
Neden memnun değilsin ?

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Ölçüleri nedir?
Yalnız yazmışım ölçülerini :D. Aşağı tarafta var hocam.
Deathadder V2 büyük elliler için hocam. Aşırı büyük değilseniz normal Viper bence daha iyi olur.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
Yalnız yazmışım ölçülerini :D. Aşağı tarafta var hocam.

Deathadder V2 büyük elliler için hocam. Aşırı büyük değilseniz normal Viper bence daha iyi olur.
daha önce elite kullanmıştım elime oturmuştu şimdi rival 3 kullanıyorum bu da oturuyor :D biraz garip bir durum ama benim elim her fareye göre şekil değiştirebiliyor.elim orta boyutta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden memnun değilsin ?
elimi mousedan çekip geri koyunca aimim kayıyor.kablosunu çok beğenmedim beni çıldırttı hep kıvrılıyor. ve tabi deathadder elite-v2'nin sensörü bir başka.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
daha önce elite kullanmıştım elime oturmuştu şimdi rival 3 kullanıyorum bu da oturuyor :D biraz garip bir durum ama benim elim her fareye göre şekil değiştirebiliyor.elim orta boyutta.
Valla elinizin boyutunu tam olarak bilsem bir şeyler diyebilirim ama tam bilemiyorum. Elinizi orta parmaktan bilek çizgisine kadar uzunlamasına, eliniz "🤚" şekildeyken (baş parmağınız birleşik) enini ölçün. Sonra düşündüğünüz mouse'un ölçüleriyle karşılaştırın. Eğer mouse'un boyutu elinizin %60'ıysa veya ona yakınsa elinize oturacaktır.
elimi mousedan çekip geri koyunca aimim kayıyor.kablosunu çok beğenmedim beni çıldırttı hep kıvrılıyor. ve tabi deathadder elite-v2'nin sensörü bir başka.
Aynen. Sensörü en iyi sensörü Razer'ın.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
Valla elinizin boyutunu tam olarak bilsem bir şeyler diyebilirim ama tam bilemiyorum. Elinizi orta parmaktan bilek çizgisine kadar uzunlamasına, eliniz "🤚" şekildeyken (baş parmağınız birleşik) enini ölçün. Sonra düşündüğünüz mouse'un ölçüleriyle karşılaştırın. Eğer mouse'un boyutu elinizin %60'ıysa veya ona yakınsa elinize oturacaktır.

elim bilek dediğiniz gibi olunca 17 cm ve 8cm. fingertip kullanıyorum genelde ama palm da kullanabilirim.

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri

Hocam eni nereden alıyoruz. 10 cm felan çıktıda yanlış ölçtüm galiba.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Gayet detaylı.

Yalnız benim Mouse'un tıklama sesi daha az ve ince :D
Gamepower Night Stalker

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
elim bilek dediğiniz gibi olunca 17 cm ve 8cm. fingertip kullanıyorum genelde ama palm da kullanabilirim.
Benim elim de aynı, bence siz hiç Deathadder V2'ye bulaşmayın, o çok büyük. Viper Mini güzel gider bence :D.
Hocam eni nereden alıyoruz. 10 cm felan çıktıda yanlış ölçtüm galiba.
En dediğim gibi elin "🤚" şekildeyken ama baş parmağın birleşik olacak, öyle ölçmen lazım. 10 cm çıkması için elinin cidden çok büyük olması gerek.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
Benim elim de aynı, bence siz hiç Deathadder V2'ye bulaşmayın, o çok büyük. Viper Mini güzel gider bence :D.

En dediğim gibi elin "🤚" şekildeyken ama baş parmağın birleşik olacak, öyle ölçmen lazım. 10 cm çıkması için elinin cidden çok büyük olması gerek.
deathadder da elime oturuyor ama . hatta en ergonomiği o diyebilirim. sensör açısından farkları nasıl?

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
deathadder da elime oturuyor ama . hatta en ergonomiği o diyebilirim. sensör açısından farkları nasıl?
Sensör bakımından "Farkı şudur!" diyemem, sensör sonuçta. Kullanmadan bilemez insan. Deathadder V2'de Razer'ın 5G sensor diye adlandırdığı sensörü var, bu sensör PMW 3390 diye geçiyor. PMW 3390 = PMW 3389 ama Razer versiyonu. Yani şu andaki en iyi sensöre sahip olacaksın Deathadder V2 ile. Rival 3 ve Viper Mini'nin sensörlerinden daha iyi bu sensör.

Top Bottom