Neler Yeni

Yardım RDR 2 En Ucuza Nasıl Alınır ?

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
Selamlar ben artık şu oyunu bitirmek istiyorum onun için nasıl en ucuza alabilirim? Bakın seçeneklerim şunlar:
-epicden 600tl ye almak.
-paylaşımlı hesap satın almak
-rdr key almak
Sizce en mantıklı yolu hangisi, oyunu oynamak için son 1 haftam var çünkü şehir dışına gideceğim. Varmı önerisi olan ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Serkan karakaya
Torrentten ücretsiz almak :) şaka bi yana torrent kullanmayalım

Shix2x

80+ Bronze
Epicten almak. Paylaşımlı hesap istiyorsan dm gel atayım sana.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,530
İsim
Mehmet Aslan
Selamlar ben artık şu oyunu bitirmek istiyorum onun için nasıl en ucuza alabilirim? Bakın seçeneklerim şunlar:
-epicden 600tl ye almak.
-paylaşımlı hesap satın almak
-rdr key almak
Sizce en mantıklı yolu hangisi, oyunu oynamak için son 1 haftam var çünkü şehir dışına gideceğim. Varmı önerisi olan ?
kuponlu epic indiriminden al. Normal indirimle 600 tl + naysla ödersen 540 oluyor + kupon verdiği zaman ondan indirim geliyor + epic ödülü veriyor. Yani 500 tl nin de altına alıyorsun.

Bartuu

80+ Silver
Ben pahalı oyunları paylaşımlı hesaptan oynuyorum önermem ama en oluru o galiba eğer torrent kullanmak istemiyorsan

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kuponlu epic indiriminden al. Normal indirimle 600 TL + naysla ödersen 540 oluyor + kupon verdiği zaman ondan indirim geliyor + epic ödülü veriyor. Yani 500 TL nin de altına alıyorsun.
Hocam bu nays ne kadar indirim yapıyor ve her şey için geçerlimi ?

Thadox

80+ Bronze
Hocam bu nays ne kadar indirim yapıyor ve her şey için geçerlimi ?
Oyun kategorisi bu şekilde. Daha pek çok kategori var. Market, online alışveriş, yemek vb. Kullanmıyorsan kullanmanı kesinlikle tavsiye ederim. Arkadaş çağırma kampanyası var eğer üye olacaksan atacağım link üzerinden indirip üye olur musun?

Ekler

• Screenshot_20240607_085218_com.nextcx.nays.jpg
    Screenshot_20240607_085218_com.nextcx.nays.jpg
    413.2 KB · Hit: 44

Kanicry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Eren
hocam gamepassde güzel indirimler oluyor 3 hafta önce ben 150 TL'ye online + story aldım indirimleri takip et xboxdaki ,yakinda yaz indirmleri gelir

EMREKKE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
EMRE ÖZDEMİR
Zamanında 97 tl ye almıştım steamde yaptığım güzel yatırımlardan birisi.
Şuan fiyat olarak en mantıklısı Epic Games alacaksan başka yere bakma bence.

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
hocam gamepassde güzel indirimler oluyor 3 hafta önce ben 150 TL'ye online + story aldım indirimleri takip et xboxdaki ,yakinda yaz indirmleri gelir
hocam xbox ile ilgili hiçbirşey bilmiyorumda ben şimdi xboxtan alsam pc den oynayabiliyorum değilmi ? yani örneğin epic veya steamden almak gibi mi oluyor ? fiyatı baya uygunmuşda

Kanicry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Eren
hocam xbox ile ilgili hiçbirşey bilmiyorumda ben şimdi xboxtan alsam pc den oynayabiliyorum değilmi ? yani örneğin epic veya steamden almak gibi mi oluyor ? fiyatı baya uygunmuşda
evet hocam steam epicgames gibi bir platform gamepassinizde halihazirda varsa ekstra indirimlerede girebiliyor

Top Bottom