Neler Yeni

RDR2 Akıcılık Sorunu

Lukrasta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Yakut
Herkese merhaba dostlar, umarım iyisinizdir. 1 hafta önce indirimden rdr2 aldım ve dün bilgisayara indirebildim (malum kyk ve okul interneti ile :D) oyuna girmeden önce geforce experience ile optimum ayarları ayarladım ki tüm ayarları ultraya çekti daha sonrasında oyuna giriş yaptım ve fps değerlerim 55 60 civarında seyrediyordu fakat buna karşın oyunda sanki 30 fps alıyormuşum gibi bir kasma sorunu var. Ultra ayarlarda açsam da en düşük ayarlara çeksem de bir türlü bu fareyi çevirince oluşan kasma sorununu çözemedim ve açıkçası çok canımı sıktı. Herhangi bir çözüm/ayar öneriniz varsa bekliyorum. hp victus 16 kullanıyorum. İşlemci olarak i5 13500h rtx 4060 8 gb ekran kartı 16gb ram ve 1 tb ssd var. Daha başka merak ettiğiniz donanımsal detay olursa yorumlarda bekliyor olacağım.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
YILDIRIM
Oyun 1080p de bulanık bir görüntü veriyor ayarlardan bazı şeyleri yükseltince bir nebze düzeliyordu görüntü belki sorunun bu olabilir youtube da videoları var. 2k 4k da görüntü çok iyi ama 1080p de sıkıntısı var oyunun.

Lukrasta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Yakut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sana zahmet link atabilir misin dostum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun 1080p de bulanık bir görüntü veriyor ayarlardan bazı şeyleri yükseltince bir nebze düzeliyordu görüntü belki sorunun bu olabilir youtube da videoları var. 2k 4k da görüntü çok iyi ama 1080p de sıkıntısı var oyunun.

Lukrasta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Yakut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Önce bu videodakileri yap hocam, grafik ayarlarında triple buf ayarını açıp deneyebilirsin
olmuyor hocam ya. Donanımsal bir sıkıntı olduğunu da gerçekten sanmıyorum çünkü ultra ayarlarda da aynı durum mevcut en düşük ayarlarda da.

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmetcan İvrendi
olmuyor hocam ya. Donanımsal bir sıkıntı olduğunu da gerçekten sanmıyorum çünkü ultra ayarlarda da aynı durum mevcut en düşük ayarlarda da.
Hocam G-SYNC Açıp denyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam G-SYNC Açıp denyin
Ve mümkünse 2-3 Dakikalık falan bir video çekermisiniz durumu daha iyi anlamamız için (Video çekerken MSİ After Burner Açık olsun)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,522
Üyeler
141,452
Son üye
kadircivelek
Top Bottom