Neler Yeni

Rdr2 bu fiyata alınır mı?

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Şimdiye kadarki en düşük fiyat kaç tlydi hatırlayan var mı. Şuan 149tl şimdi almalı mıyım yoksa kış indirimlerini bekleyeyim mi?

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şimdiye kadarki en düşük fiyat kaç tlydi hatırlayan var mı. Şuan 149tl şimdi almalı mıyım yoksa kış indirimlerini bekleyeyim mi?
120₺ diye ortalarda geziyordu bi ara. Kendim 150₺ nin aşağısına düştüğünü görmedim. ALINIR!

FurkanIIy

80+ Bronze
Kanka paran varsa bilmiyorum ama ben bir oyuna 150 TL vermenin gereksiz olduğunu düşünüyorum. 1-2 Ay önce gamesatış.com'dan 25 TL'ye RDR2, Cyberpunk 2077, M&B Bannerlord aldım hala oynuyorum. Tek sorun online oynayamıyorsun. Almak istersen falan gayet mantıklı. Arada adamların verdiği hesaplar ban yiyor ama satın aldığın kişiye ban yediğini söyleyince yeni hesap veriyor.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka paran varsa bilmiyorum ama ben bir oyuna 150 TL vermenin gereksiz olduğunu düşünüyorum. 1-2 Ay önce gamesatış.com'dan 25 TL'ye RDR2, Cyberpunk 2077, M&B Bannerlord aldım hala oynuyorum. Tek sorun online oynayamıyorsun. Almak istersen falan gayet mantıklı. Arada adamların verdiği hesaplar ban yiyor ama satın aldığın kişiye ban yediğini söyleyince yeni hesap veriyor.
Knk bende steam bakiyesi var zaten kendi paramdan vermeyeceğim. Hep bedava kazandığım cüzdan kodlari ondan sıkıntı yok

Top Bottom