Neler Yeni

Yardım RDR2 Frame Generation Destekliyor mu?

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun
Arkadaşlar 4060Ti ekran kartım var. Rdr2 de frame generation açılıyormuydu? Resmi destegi var mı. Ayarlarda sadece DLSS görüyorum. Frame generation yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Emrullah AKTAŞ
Resmi yok ama modlama yapıyorlar hocam.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Emrullah AKTAŞ
Nasıl yapacağıma dair bir yazı bir video vs biliyor musun link atarsan sevinirim

Sabah alttaki konuyu gördüm. Bu tarz videolar mevcut. Millet modluyor ama tam ne durumdalar bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Bu modlar çok sağlıklı mı ekran kartı için daha belli değil herkes diyo mod çıktı bırakın nvidia yı falan fistan ama bu mod daha yeni bende de 4060 ti var nvidia fanı değilim ama bence biraz beklemek lazım önce bu modu kullananların vs uzun kullanım sonrası deneyimleri lazım 1ine bişe olmadı 5ine olmadı 10una olmadı belki bizden birine olur biraz daha bekleyip bu modu yapanın da daha bi ünlü olması yani ünlüden kastım bilinen bi kişi olmasını beklemek daha mantıklı bence modu yapanın kim olduğu belli bile değil adı sanı bilinmeyen biri (ben öyle biliyorum değilse aydınlatın lütfen) modun içine ne yükledi bilinmiyoki veya uzun kullanımda patlayıp patlamıcağıda bilinmiyo ekran kartına vs. Zararlı mı değil mi bilinmiyo bence betada olan bi modu kurmamak lazım pc ye çok güvenli gelmiyo.

Shix2x

80+ Bronze
hocam konudan alakasız bendede aynı kart var kaç fps alıyorsunuz?

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam konudan alakasız bendede aynı kart var kaç fps alıyorsunuz?
2K Her şey Ultra ayarlarda 70-80 arası alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu modlar çok sağlıklı mı ekran kartı için daha belli değil herkes diyo mod çıktı bırakın nvidia yı falan fistan ama bu mod daha yeni bende de 4060 ti var nvidia fanı değilim ama bence biraz beklemek lazım önce bu modu kullananların vs uzun kullanım sonrası deneyimleri lazım 1ine bişe olmadı 5ine olmadı 10una olmadı belki bizden birine olur biraz daha bekleyip bu modu yapanın da daha bi ünlü olması yani ünlüden kastım bilinen bi kişi olmasını beklemek daha mantıklı bence modu yapanın kim olduğu belli bile değil adı sanı bilinmeyen biri (ben öyle biliyorum değilse aydınlatın lütfen) modun içine ne yükledi bilinmiyoki veya uzun kullanımda patlayıp patlamıcağıda bilinmiyo ekran kartına vs. Zararlı mı değil mi bilinmiyo bence betada olan bi modu kurmamak lazım pc ye çok güvenli gelmiyo.
Bence çok sorun olacak bir durum değil. Pc ye zararı da olacagini sanmiyorum. Çünkü bir çok oyuna bir çok modlamalar bu şekilde halihazırda yapılıyor zaten. Ama ilerki zamanlarda belki nvidia kullanılmaması için belki engellemeler koyar mı bilemeyiz.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
2K Her şey Ultra ayarlarda 70-80 arası alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence çok sorun olacak bir durum değil. Pc ye zararı da olacagini sanmiyorum. Çünkü bir çok oyuna bir çok modlamalar bu şekilde halihazırda yapılıyor zaten. Ama ilerki zamanlarda belki nvidia kullanılmaması için belki engellemeler koyar mı bilemeyiz.
3k serisine de f.g falan getirseler bi drivlerla sonra 4k ya özel güncellemeyle f.g 2.0 ı tanıtsalar sadece bunda var deseler bi süre onun da modu yapılana kadar vakit kazanırlar 2025 de de 5k serisi çıkar bu sefer de f.g 3.0 falan koyarlar 😄😄

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun
3k serisine de f.g falan getirseler bi drivlerla sonra 4k ya özel güncellemeyle f.g 2.0 ı tanıtsalar sadece bunda var deseler bi süre onun da modu yapılana kadar vakit kazanırlar 2025 de de 5k serisi çıkar bu sefer de f.g 3.0 falan koyarlar 😄😄
Valla 5000 serisinde napcaklar ben de çok merak ediyorum. FG2.0 gibi bir şey gelir ona da 4000 serisine verrmezler bu kafayla giderlerse hep

Top Bottom