Neler Yeni

RDR2 Online varken hikayesine gerek mar mı?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Aslında ev alma kısmen var. Moon Shiner mesleğinde sana bir ev veriyor. Alt katında bar açabiliyorsun hatta parayı basıp canlı müzik falan tutuyorsun gidip şarkı falan söyleyebiliyorsun. Hem kampta hemde bu evde özelleştirmeler yapabiliyorsun dekor olarak. Sen bence bu içki işine bi el at :D
O zaman ben online ı hiç oynamamışım hemen mesleğe başlıyorum o zaman hikayesini oynamışmıydınız sizce ona ekstra masraf yapmama gerek var mı

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Tx
O zaman ben online ı hiç oynamamışım hemen mesleğe başlıyorum o zaman hikayesini oynamışmıydınız sizce ona ekstra masraf yapmama gerek var mı
İlk başlarda dekora para harcamayın sadece gelişmeye yönelik yatırımlar yapın daha sonra zaten fazla fazla artacak paranız. Detaylı bilgi için youtube bakmayı ihmal etme. Her mesleğin püf noktaları oluyor.

Oyunun hikayesine gelecek olursak zaten asıl olay hikaye. Kesinlikle oynamaya değer bir şaheser. Red Dead Online hikaye modundan 1 yıl öncede geçiyor. Hikaye 1899 ve sonraki yılları anlatırken online mod 1897-1898 civarında geçiyor ve hikayede ki bazı karakterlerin önceki hallerini görüyorsunuz. Eğer hiç oynamadıysanız lütfen ilk hikayeyi oynayın daha sonra online başlayın.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
İlk başlarda dekora para harcamayın sadece gelişmeye yönelik yatırımlar yapın daha sonra zaten fazla fazla artacak paranız. Detaylı bilgi için youtube bakmayı ihmal etme. Her mesleğin püf noktaları oluyor.

Oyunun hikayesine gelecek olursak zaten asıl olay hikaye. Kesinlikle oynamaya değer bir şaheser. Red Dead Online hikaye modundan 1 yıl öncede geçiyor. Hikaye 1899 ve sonraki yılları anlatırken online mod 1897-1898 civarında geçiyor ve hikayede ki bazı karakterlerin önceki hallerini görüyorsunuz. Eğer hiç oynamadıysanız lütfen ilk hikayeyi oynayın daha sonra online başlayın.
Teşekkür ederim en kısa sürede hikayesine başlayacağıma emin olabilirsiniz. Online için dediklerinizi dikkate alacağım. İyi günler dilerim.

Kukulkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Zübeyr Sürmeci
Instagram
zubeyr43surmeci
Steam
Kukulkan
Twitter
ZSurmeci
Discord
saddulhamid#1802
Reddit
Ok_Apricot_2868
Oyunun online'ı boş. Hikayesi dünyanın en iyi oyunu.

gazman666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gazanfer Türk
Rockstar,GTA6 için tüm yazılımcıları RDR2 online'dan çektiği için online oynamanın hiç zevki kalmadı. Odalarda hiç admin olmadığı için bir görevi yapmaya çalışırken bir anda bir UFO tarafından saldırıya uğrayabiliyorsunuz.( Benim başıma geldiği için biliyorum) Ya da bir kasabada, apartman büyüklüğünde at tarafından ezilme ihtimalinizde var. Özellikle RDR 2, PC için çıktıktan sonra işin cılkı çıktı. Biraz yazılımdan anlayan ergen ruhlu, psikolojik sorunlu tiplerin kendilerini tatmin ettiği bir yer haline geldi. Ama offline oyunu bencede 10 numara. Hele Türkçe yaması da çıktıktan sonra daha anlaşılır hale geldi.

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Cihan Mert Karagöz
Bence asıl olay hikayede ya. 70saat var pazartesi bitirdim ve hikaye gitmesine rağmen %84 save. Şu an oyun beğenmiyorum bunun yüzünden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,981
Üyeler
149,809
Son üye
Ectomy
Top Bottom