Neler Yeni

Rdr2 yan görevleri nasıl yaparım

emre_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Emre Ç
Arkadaşlar merhaba ben rdr2 ye başladım bir kaç hafta önce şuan Arthur la olan kısım bitti. Ama Arthur ile oynarken bazı yan görevleri vs yapmadım. Onları yeni karakter John ile hepsini yapabilir miyim . Yoksa başka bir save dosyası daha var elimde onda ana hikaye daha bitmedi. Oradan Arthur la oynayıp sadece yan görevlere odaklanıp yan görevleri bitirebilir miyim?

Enness06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Talha
İki seçenekte de yapabilirsin diye biliyorum oyunu bitirdim ama

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Arkadaşlar merhaba ben rdr2 ye başladım bir kaç hafta önce şuan Arthur la olan kısım bitti. Ama Arthur ile oynarken bazı yan görevleri vs yapmadım. Onları yeni karakter John ile hepsini yapabilir miyim . Yoksa başka bir save dosyası daha var elimde onda ana hikaye daha bitmedi. Oradan Arthur la oynayıp sadece yan görevlere odaklanıp yan görevleri bitirebilir miyim?
Bazı yan görevler Arthur'dan sonra yapılamıyor. Oyun zaten bunun uyarısını veriyor sana.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
Merhaba john ile arthurun yan görevleri farklı diye biliyorum önerim şimdi johnu bitir zaten kısa bitiyor bir kaç göreve sonra eski save e dönebilirsin.

emre_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Emre Ç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler hepinize

Top Bottom