Neler Yeni

RDR2 Yüksek Sistem Olmasına Rağmen Garip Kasma Sorunu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
Valla Reis RDR2 oynadım ama bu oyun için sistem dizilecek bir oyun değil bana göre ne buluyorlar yere göğe sığdıramıyorlar bu oyunu anlamıyorum.
Hocam bu zevk meselesi tartışılacak bi konu değil siz beğenmezsiniz başkası beğenir. Sistem de dizilir çünkü oyunu kaliteli bi şekilde oynamak için kaliteli bi sistem gerekli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Youtubeden bakmıştım optimize ayarlar hocam.Herşeyim tam sadece atla saint denis de dönerken özellikle bu kasmayı yaşıyorum.Ben anakarttan şüphe ediyorum çünkü PCI EXPRESS 3.0 ekran kartı ve işlemci PCI EXPRESS 4.0 güçlü yetişemiyor herhalde anakart.

Hocam modsuzda denemiştim fayda etmemişti.
Hocam olabilir Saint denis kalabalık olduğundan ekran kartı o sırada işleyemiyor olabilir. ama tuhaf sisteminiz iyi 1080p de oynuyorsunuz anladığım kadarıyla olmaması gereken bir şey anakartınız'da iyi

asko56

80+ Silver
Youtubeden bakmıştım optimize ayarlar hocam.Herşeyim tam sadece atla saint denis de dönerken özellikle bu kasmayı yaşıyorum.Ben anakarttan şüphe ediyorum çünkü PCI EXPRESS 3.0 ekran kartı ve işlemci PCI EXPRESS 4.0 güçlü yetişemiyor herhalde anakart.

Hocam modsuzda denemiştim fayda etmemişti.

Allah allah ne saçma bir şey yav o zaman bir an önce rdr 2 yi bitir sil geç diger oyunlarda yapmayıp rdr2 de yapması çok garip rdr 2 nin büyük bir update yemesi gerekiyor artık ne dlss 3.0 ne fsr 3.0 destegi var çok eski kaldı güncel degil belki o yaşadıgın olay da oyunda bir bug dan kaynaklanıyordur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
ugurtekn
Hocam bu zevk meselesi tartışılacak bi konu değil siz beğenmezsiniz başkası beğenir. Sistem de dizilir çünkü oyunu kaliteli bi şekilde oynamak için kaliteli bi sistem gerekli.

Hocam olabilir Saint denis kalabalık olduğundan ekran kartı o sırada işleyemiyor olabilir. ama tuhaf sisteminiz iyi 1080p de oynuyorsunuz anladığım kadarıyla olmaması gereken bir şey anakartınız'da iyi
Hocam benzer sorunları 6700xt ryzen 5600 ile yaşıyorum . Ekran kartından şüphelendim güzel bi sistemde test ettim yağ gibi akıyodu . Sorun b450m lerin 6700xt veya sizinki gibi güçlü kartları bi şekilde besleyememesi diye düşünüyorum. Ben de en kısa zamanda b550 serisi anakarta geçip kurtulacam bu anlık donmalardan(Bu ilk yazılan başka birisinin sorunu)

Bence net anakart hocam ilk segmentlerden çünkü anakartım.

Allah allah ne saçma bir şey yav o zaman bir an önce rdr 2 yi bitir sil geç diger oyunlarda yapmayıp rdr2 de yapması çok garip rdr 2 nin büyük bir update yemesi gerekiyor artık ne dlss 3.0 ne fsr 3.0 destegi var çok eski kaldı güncel degil belki o yaşadıgın olay da oyunda bir bug dan kaynaklanıyordur.
Ama yani dönerken özellik atla korkuyoruz artık dönmeye :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,143
Üyeler
147,482
Son üye
arthurmorgan1523
Top Bottom