Neler Yeni

🔥İndirim Realme GT 2 Pro 128 GB 8 GB 18.932TL

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Almayın, kullanıyorum. Aşırı ısınıyor, SOC sıkıntılı, çok yakıyor. Fazla ısınma sonucu batarya sürekli sıcak kaldığından çok hızlı yıpranıyor. 18 aylık telefonun ekran süresi 3 saate düştü, çok fazla uygulama bildirimi alıyorum ama sebebi güncelleme filan değil, aldığımda 6-7 saat iken şimdi 3. Isınan telefonun bataryası çok hızlı yıpranıyor. Hiç cebe girmeden kenarda 10 senedir çalışan bir eski model tuşlu Samsung var, bataryası 5 gün gidiyor hala.
O gelen güncellemelerle alakalı daha çok. Android 14 işini beceremediler.

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Cihan Bozkır
O gelen güncellemelerle alakalı daha çok. Android 14 işini beceremediler.
Ben güncellemeden 3 saat alıyordum. Belki düzelir diye 13'e güncelledim, 14'ü zaten yüklemedim. Onun için güncelleme ile ilgili olmadığını özellikle belirtmiştim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ben güncellemeden 3 saat alıyordum. Belki düzelir diye 13'e güncelledim, 14'ü zaten yüklemedim. Onun için güncelleme ile ilgili olmadığını özellikle belirtmiştim
GT2 var bende de oradan biliyorum :D Isınmadığı halinde de az gidiyor şarjı merak etme.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Sercan SAYİT
Paramı riske atacak olsam Nothing Phone 2a alıp yeni bir şeyler denedim diye kendimi avuturdum en azından. Yok illa ki uzun seneler gidecek güçlü telefon diye de düşünseydim bütçemi arttırıp Poco F6 bakardım. Geri kalan tüm seçenekleri kişisel sebeplerimden eledim.

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Cihan Bozkır
GT2 var bende de oradan biliyorum :D Isınmadığı halinde de az gidiyor şarjı merak etme.
Isınma sebebi çok yakması işte. Geceden sabaha %20'ye yakın şarj yiyor uykuda, değmez bence. Şu devirde çok telefonun 10 saat üstünde ekran süresi var, sıfırı zor bela 7 saat görürdü. Snapdragon 8 gen 1 sıkıntılı derlerdi, ben ekran süresini çok önemsemedim ama ısındığı için bataryayı çok çabuk yıprattı.

Top Bottom