Neler Yeni

Realtek Hd Audio Yöneticisi Açılmıyor

SchoField

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Recep
Arkadaşlar, bugün yeni bir sistem dizdim. Çalıştırdım çok şükür. Anakartım ASUS TUF B450M PLUS GAMING. Güncelleştirmeleri yaptım. Ama Audio kısmında Realtek HD Audio Yöneticisi görünmüyor. Sağ en altta saatin olduğu kısımda da görünmüyor. Kuruyorum, açıyorum, açılmıyor. Ne yapmam gerek lütfen yardımcı olun..

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Arkadaşlar, bugün yeni bir sistem dizdim. Çalıştırdım çok şükür. Anakartım ASUS TUF B450M PLUS GAMING. Güncelleştirmeleri yaptım. Ama Audio kısmında Realtek HD Audio Yöneticisi görünmüyor. Sağ en altta saatin olduğu kısımda da görünmüyor. Kuruyorum, açıyorum, açılmıyor. Ne yapmam gerek lütfen yardımcı olun..
Sil tekrar yükle driveri

Hsdfdall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
İlker
Cok sıkıntılı bisey bu daha önce yaşamıştım. Anakartının modelini yazıp audio driver, realtek driver diye arastırmıstım baya ve cozmustum. Ayrıca benim anakartım oem anakarttı. Sen illaki bulursun çözümünü.

SchoField

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Recep
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cok sıkıntılı bisey bu daha önce yaşamıştım. Anakartının modelini yazıp audio driver, realtek driver diye arastırmıstım baya ve cozmustum. Ayrıca benim anakartım oem anakarttı. Sen illaki bulursun çözümünü.
Çok araştırdım ama bir çözüm bulamadım halen de arama üzerindeyim. İnşaAllah bulurum

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,288
İsim
Semih Boran
Realtek Denetim Masası yok zaten. Realtek(R) Audio yazan Realtek'ler, Realtek Audio Console UWP uygulamasından kontrol ediliyor.

SchoField

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Recep
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Realtek Denetim Masası yok zaten. Realtek(R) Audio yazan Realtek'ler, Realtek Audio Console UWP uygulamasından kontrol ediliyor.
Bende sorunu oradan çözdüm. Genelde realtek driver indirdiğimde asusSetup.exe'den değil normal setup üzerinden kurulum yapıyordu. Şimdi asusSetup'tan kurdum ve realtek audio control kısmından yönetebiliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
William
I propose you utilize any realized apparatus to reestablish your PC or play out any of the suggested steps, for example, utilize an outsider device to refresh your sound drivers, check if Realtek HD Audio Manager is accessible reinstall your drivers, fix the Realtek Audio Manager, utilize the Troubleshooter, or perform rollback your drivers.

Top Bottom