Neler Yeni

Realtek sürücüleri indirilmelimi?

Wfed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Çınar
Realtek sürücülerini indirmek gereklimi?

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
indirmezsen ses alamazsın
Alakası yok. Ses verir.
Fakat sürücüleri yükleyince belki bana özeldir bilemiyorum, sürekli olarak seste cızırtı vb. oluyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Wfed

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Realtek sürücülerini indirmek gereklimi?
Eski bilgisayarımda yoktu, eksikliğini hissetmedim. Yeni bilgisayarımda var, bir artısını da göremedim. Belki benim kaçırdığım bir şey vardır bilmiyorum ama bana kalırsa keyfine kalmış. Belki aygıtların tam performansta ses vermesi içindir.

• Beğen

Wfed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Çınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yüklüdür windows kendisi yüklüyor
Şimdi gamegarajdan pc aldım onun içinde iki tane sürücü vardı biri ethernet diğedi audio.Sürücüler eski herhalde nerden indirebilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eski bilgisayarımda yoktu, eksikliğini hissetmedim. Yeni bilgisayarımda var, bir artısını da göremedim. Belki benim kaçırdığım bir şey vardır bilmiyorum ama bana kalırsa keyfine kalmış. Belki aygıtların tam performansta ses vermesi içindir.
Peki ethernet driverı?İlk aldığımda pcyi ethernet bağlı olmasına rağmöen bağlanmamıştı onu indirince bağlandı ama format atınca ethernet bağlı internet var garip değilmi?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Şimdi gamegarajdan pc aldım onun içinde iki tane sürücü vardı biri ethernet diğedi audio.Sürücüler eski herhalde nerden indirebilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki ethernet driverı?İlk aldığımda pcyi ethernet bağlı olmasına rağmöen bağlanmamıştı onu indirince bağlandı ama format atınca ethernet bağlı internet var garip değilmi?
Onu bilemiyorum.

• Beğen

Ziona

80+ Silver
Alakası yok. Ses verir.
Fakat sürücüleri yükleyince belki bana özeldir bilemiyorum, sürekli olarak seste cızırtı vb. oluyor.
ben sürücüyü başlangıçtan devredışı bırakınca ses gidiyor bilmiyorum belki farklı bi driver vardır sizde?

• Beğen
Top Bottom