Neler Yeni

Recep Baltaş yüzünden Technopat sponsorluk kaybetti!

Sora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Gökhan
Olum adam Technopatın sahibi, birisi seni kendi evinden kovabilir mi? Baktılar sponsorluklar gidiyor Ali devreye gir, recep sus diyip devam etmişler.

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Furkan Aydın
Üzücü bir haber aslında, çünkü doğruları konuşuyordu. 12 yıllık birini kovmak biraz saçma görünüyor. Umarım kendi yolunda güzel bir marka kurar; merakla bekliyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef, Müslüman bir ülkede yaşamıyoruz. Tamamen laik bir ülkeyiz, yani ülkemizde laik yönetim şekli olduğu için, Müslüman ülke olarak sayılmıyor.
İslam ile yönetilen bir ülke demedim Müslüman bir ülke dedim. Yani çoğunluğun müslüman olduğu bir ülke.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,501
İsim
Diyarhan
Olum adam Technopatın sahibi, birisi seni kendi evinden kovabilir mi? Baktılar sponsorluklar gidiyor Ali devreye gir, recep sus diyip devam etmişler.
Öyle bir şeu değil. Sistem ortaklık gibi düşün ortakların birisi herkese zarar veriyorsa oy ile onu kovarlar.

oliveforge99

80+ Silver

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,054
İsim
Muhammet Trabzon
Bitirdiler adamı, bence tek yanlışı fazla saldırganca davranmasıydı yoksa başka bir yanlışı olduğunu düşünmüyorum.
Adamın küfretmediği tek kesim Yahudiler ve fetöcüler. Müslümanlara yapılan tüm soykırımlarda, soykırımcının tarafını tutuyor. Uygur Türklerinde Çin'in tarafını, Filistin'de İsrail'in tarafını... Az bile yaptılar. Bu olaylar unutulmaz, Recep Baltaş ile iş yapan her firma boykot edilecektir.

Stayy

80+
İslam ile yönetilen bir ülke demedim Müslüman bir ülke dedim. Yani çoğunluğun müslüman olduğu bir ülke.
Evet öğreniyorsun "Çoğunluğun müslüman olduğu bir ülke" yani laik bir devlet herkes inancını istediği gibi yaşayabilir. Ama siz bunu bilerek algılayamayıp insanlara müslümanlığı ZORLA dayatıyorsunuz. Müslüman olmayan bir Türk'e de sanki Türk olması için müslüman olması gerekiyormuş gibi muamele çekiyorsunuz.

The Semih

80+ Gold
Recep baltaş çoğu insana sistem toplamayı öğretmiş bende 2013 de gta 5 benchmarkları ile tanımıştım kendisini, Technopat kamera karşısında işini güzel yapan bir şirket, Fakat bu kadar bilgi paylaşan kamera karşısında usluplu konuşan bir adamın sosyal medyada özellikle nasıl konuşacağını bilememesi enteresan gerçekten.

Hassas bir dönemden geçiyoruz insanları kışkırtmak yerine susmayı bilmeliyiz dostlar, Bencil fikirler gördüğünüz gibi sizi haklı yapmıyor aksine kariyerinizi bile dibe çekiyor, Recep baltaş kendini ateşe atmış bizde bunlardan ders çıkarmalıyız.

''Ya Olduğun Gibi Görün Yada Göründüğün Gibi Ol''​

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,899
İsim
Faruk Sancar
Merak ettim de bu adam kaç senedir böyle takılıyor bardağı taşıran damla neydi neden senelerdir bir şey olmayıp bir anda linç edildi

Top Bottom