Neler Yeni

Recep Baltaş yüzünden Technopat sponsorluk kaybetti!

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Hayır yaptığı yanlış fakat İslam yanlısı yorumlar yapinca kimse bir şey demezken islam karşıtı yorum yapınca mi sıkıntı oluyor anlamıyorum 😁

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Birde recep baltas yüzünden demişsiniz kendisi zaten kovuldu burada kaybeden technopat o da kimsenin umurunda değil recep baltas yeni kanal acip devam edip technopattan cok izlenecek yine 😁

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,781
İsim
Hacı
Kendi düşen ağlamaz.

vausennn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Bora
iyi dediği noktalar neresi ?

uygurların katledilmesini cilalaması
islamabofibi cilalaması
israilin yaptığı soykırımı cilalaması
ek olarak tam tersi söylemler kendilerinin sponsor kaybetmesine? veyahut milletimizin bir kesiminin hakaretlerine maruz kalmasına sebep olur muydu ? olmazdı birisine soykırım diyorsan birisine de terörist demeyi biliceksin
Mesaj otomatik birleştirildi:

neyse istanbul yeterince soğuk

GirayHan

80+ Gold
ek olarak tam tersi söylemler kendilerinin sponsor kaybetmesine? veyahut milletimizin bir kesiminin hakaretlerine maruz kalmasına sebep olur muydu ? olmazdı birisine soykırım diyorsan birisine de terörist demeyi biliceksin

ya dostum uygurların ne teröristliğini gördün bana bir açıklar mısın ?

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Furkan Aydın

Bu @vausennn arkadaşla boşuna muhattap olmayın aynı soyun yolcusu belli. Bunları kendi haline bırakın. Çünkü bunlar ne türk ne de bu bölgenin insanı . Savaş zamanı araya karışan insancıklar.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,331
İsim
Kadir
Konu içinde bile ırkçılık kafatasçılık savaşı savunanları görüyorum. Yapmayın arkadaşlar aklı başında olan orada ölen masum ırkı dini ne olursa olsun kimseye zarar gelmesini istememeli.

Top Bottom