Neler Yeni

Red Dead Redemption online sürekli hata veriyor.

FeatS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ferit
oyunda görev başlattığım zaman, normal takılırken farketmeksizin hata vermeden kapanıyor. o hatayı düzeltsem bu sefer fffffff hatası alıyorum. bunun çözümü yok mu cidden?

Launcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Launcher
oyunda görev başlattığım zaman, normal takılırken farketmeksizin hata vermeden kapanıyor. o hatayı düzeltsem bu sefer fffffff hatası alıyorum. bunun çözümü yok mu cidden?
oyunu hangi platform üzerinden satın aldınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tolga Arslan
aynı sorun bende de var reis cozumu olan varsa mutlaka yazsın bende epic game üzerinden aldım

Launcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Launcher
Windows olay görüntüleyicisi/uygulaması' ile olası hatayı kontrol etmeyi deneyin , orada bir şey yazıyormu hatayla ilgili

FeatS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ferit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows olay görüntüleyicisi/uygulaması' ile olası hatayı kontrol etmeyi deneyin , orada bir şey yazıyormu hatayla ilgili
hata vermeden kapanıyor. yani ne zaman yaşayacağım belli değil bir anda olan bir şey.

Launcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Launcher
Bu çözümü denedinizmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu çözümü denedinizmi
Çözüm2: Oyun içinde Gelişmiş Grafik Ayarları'na gidin ve API'yi değiştirin (örneğin: Vulkan kullanıyorsanız DirectX 12 olarak değiştirin veya tam tersi).

Ekler

• Screenshot_20240123_015331_Chrome.jpg
    Screenshot_20240123_015331_Chrome.jpg
    159.6 KB · Hit: 10
Son düzenleme:

FeatS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ferit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu çözümü denedinizmi

Çözüm2: Oyun içinde Gelişmiş Grafik Ayarları'na gidin ve API'yi değiştirin (örneğin: Vulkan kullanıyorsanız DirectX 12 olarak değiştirin veya tam tersi).
Bunların hiçbiri işe yaramıyor hocam hepsini denedim. Şimdi cozumunu buldum solo lobby kurmak. Oyunun dosyalarına bı tane meta dosyası atiyosun bütün sorunlar çözülüyor kesinlikle hile değil sadece seni özel servere atıyor bu yüzden kimse oyununa katılamiyor. Online da yaşıyodum bu hatayi zaten offline da soru yoktu. YouTube a solo lobby kurmak yazarsanız sorunu çözebilir siniz. Ban yeme olasılığı yok gibi bir şey. Zaten ban yenecek bir kod da değil.

Bunların hiçbiri işe yaramıyor hocam hepsini denedim. Şimdi cozumunu buldum solo lobby kurmak. Oyunun dosyalarına bı tane meta dosyası atiyosun bütün sorunlar çözülüyor kesinlikle hile değil sadece seni özel servere atıyor bu yüzden kimse oyununa katılamiyor. Online da yaşıyodum bu hatayi zaten offline da soru yoktu. YouTube a solo lobby kurmak yazarsanız sorunu çözebilir siniz. Ban yeme olasılığı yok gibi bir şey. Zaten ban yenecek bir kod da değil.
Böyle bir sorunun server ile ne alakası var derseniz herkesin de bildiği üzere asıl sorun hileciler. Bütün sorunları hileciler yaratıyor serverlar çöküyor.

Top Bottom