Neler Yeni

Yardım Red Devil RX 6800 XT Furmark Test sonuçları iyi mi?

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
Kuzenim benim Ekran Kartımın aynısından ikinci el olarak almış. Taktım ve Furmark testi yaptım fakat kendi Ekran Kartıma furmark yapmak istemiyorumve bu nedenle iyi midir, kötü müdür bilmiyorum. Bu dereceler normal mi? Süre falan yazıyor 1080p'de çalıştırdım 4dk4sn sürdü falan, filan iyi mi?

Ekler

• red.jpg
    red.jpg
    1.2 MB · Hit: 43

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Burak Kiremitçi
1 sene kadar kadar 6800 xt red devil kullanma fırsatım olmuştu.Sapphire nitrodan daha serin çalışıyordu.Furmark testi yapmadım ama dereceler biraz fazla geldi bana.

Rally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ahmet
1080de biraz yüksek gibi ama bende xfx 6800 de1080 de75 leri görüyorum bu kartın sogutucusunun birazdaha iyi olması lazım bana fazla geldi

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
Recep Can Boyacı
havalar sıcak birde kasa mesh değilse normal kasa kapalı olunca sıcaklıklar yüksek çıkıyor birde sadece fan0 var o garip sanki diğer 2 fan dönmüyor gibi

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
havalar sıcak birde kasa mesh değilse normal kasa kapalı olunca sıcaklıklar yüksek çıkıyor birde sadece fan0 var o garip sanki diğer 2 fan dönmüyor gibi
Hocam benim Evim tarlaların ortasında o yüzden güneş tam odaya bakıyor, odanın hava akışı da çok kötü ve hatta hiç abartmıyorum odada ben zor duruyorum. Kasanın 6 fan desteği varken bu kasada aktif 3 Fan var ve bu 3 Fan kasanın kendi fanları. Sizce bunlardan dolayı mı yoksa ekran kartı mı sıcak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam macun ve pad bakımı gerekiyor.
bana da fazla geldi 72 73 arasında gidiyor bendeki qick
1080de biraz yüksek gibi ama bende xfx 6800 de1080 de75 leri görüyorum bu kartın sogutucusunun birazdaha iyi olması lazım bana fazla geldi
1 sene kadar kadar 6800 xt red devil kullanma fırsatım olmuştu.Sapphire nitrodan daha serin çalışıyordu.Furmark testi yapmadım ama dereceler biraz fazla geldi bana.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
tarık tanta
Hocam benim Evim tarlaların ortasında o yüzden güneş tam odaya bakıyor, odanın hava akışı da çok kötü ve hatta hiç abartmıyorum odada ben zor duruyorum. Kasanın 6 fan desteği varken bu kasada aktif 3 Fan var ve bu 3 Fan kasanın kendi fanları. Sizce bunlardan dolayı mı yoksa ekran kartı mı sıcak?
Mesaj otomatik birleştirildi:
kasa modeli nedir

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ahmet Demir
Instagram
@Zerkavizs
1500 rpm de 80 derece görmesi fazla 1500 1700 rpmde 60-65 görmesi lazımdı
Anladım.. Odam min. 45 derece ve Ekran Kartını 3 fan ile soğutmaya çalışıyorum, fakat odadaki hava zaten sıcak olduğu için soğutmuyor. Dışarıya çöp atmaya çıkıp, eve girince odamın sauna gibi olduğunu anlıyorum. Buhar, Nem ve sıfır hava akışı var resmen, fakat dediğiniz doğrudur. Ekran Kartı sıkıntılıdır büyük ihtimalle, zaten İkinci El yani beklenmedik bir olay da değil ısınma problemi varsa.

WhoCares

80+ Gold
Anladım.. Odam min. 45 derece ve Ekran Kartını 3 fan ile soğutmaya çalışıyorum, fakat odadaki hava zaten sıcak olduğu için soğutmuyor. Dışarıya çöp atmaya çıkıp, eve girince odamın sauna gibi olduğunu anlıyorum. Buhar, Nem ve sıfır hava akışı var resmen, fakat dediğiniz doğrudur. Ekran Kartı sıkıntılıdır büyük ihtimalle, zaten İkinci El yani beklenmedik bir olay da değil ısınma problemi varsa.
oodanın sıcaklığı yüksemiş ideal sıcaklığa düşürüp deneyebilirsen birde öyle dene ne kadar fark olacak yada ne kadar etki edicek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,118
Üyeler
153,176
Son üye
creas
Top Bottom