Neler Yeni

Red switch mi blue switchmi

Bluetooth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Mehmet yılmaz
Ben ilk kez mekanik klavye alacağım alacağım klavyede red ve blue switchlisi var acaba hangi switchlisini almalıyım gamepower saberin

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
FPS oyunları oynuyorsan, ses kasıyorsan ve Discord veya TeamSpeak3'te arkadaşlarınla çok konuşuyorsan kırmızı switch almanı öneririm. Şahsen ben mavi switch'i hiç sevmiyorum, gereğinden fazla ses yapıyor ancak kırmızı switch'teki ses şiddeti daha az. Yazı yazarken de ben mavi switch ile daha kötü yazıyorum. Kırmızı öneririm ama tabii ki sizin tercihiniz, istediğinizi alabilirsiniz.

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,571
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
Ben ilk kez mekanik klavye alacağım alacağım klavyede red ve blue switchlisi var acaba hangi switchlisini almalıyım gamepower saberin
Dostum mavi kırmızıya nazaran daha çok ses çıkarır ama bir süre sonra rahatsız ediyor. Bence red switch al.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum mavi kırmızıya nazaran daha çok ses çıkarır ama bir süre sonra rahatsız ediyor. Bence red switch al.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
RED Daha az ses çıkarır.

skeW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Furkan
ben ilk blue alırken sesini sevdiğim için almıştım ama bir süre sonra sıkıyor red öneririm

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
FPS oyunları için red tercih edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kerem Berke Çetinkaya
Eğer FPS Tarzı oyun Oynuyorsan Ve Fazla Ses Çıkmasını İstiyorsan Red Switch ama Lol Ve VB. Şeyler oynuyorsan Ve Fazla Ses Çıkmasını İstiyorsan Blue Switch İşini Görür :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer FPS Tarzı oyun Oynuyorsan Ve Fazla Ses Çıkmasını İstiyorsan Red Switch ama Lol Ve VB. Şeyler oynuyorsan Ve Fazla Ses Çıkmasını İstiyorsan Blue Switch İşini Görür :)
Orda Yanlış Yaszmışım Red Switch Fazla Ses Vermez

Top Bottom