Neler Yeni

Red switch tkl klavye önerisi

scano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kamil
Bütçe
2500
Merhaba benim klavye ihtiyacım var fakat biraz araştırma yaptım ve istediğim gibi bir klavye bulamadım istedim klavye tkl klavye ve yön tuşlarının olması ve switch de red olması bildginiz güzel klavyeler varsa önerebilirsiniz yardımnız için teşekkürler

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Arnold Ciwardagexer
Merhaba benim klavye ihtiyacım var fakat biraz araştırma yaptım ve istediğim gibi bir klavye bulamadım istedim klavye tkl klavye ve yön tuşlarının olması ve switch de red olması bildginiz güzel klavyeler varsa önerebilirsiniz yardımnız için teşekkürler
Ak820 Pro bu bütçe için en iyisi. Ayın 1'inde Aliexpress'den alın.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Arnold Ciwardagexer

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
936
İsim
Muhammed emin efe
Ak820 Pro bu bütçe için en iyisi. Ayın 1'inde Aliexpress'den alın.
O indirimler artık fake hocam zaten çoğu ürünün Türkiye satışını kapamışlar. Aliexpress ile konuştum bilerek uyguna satanları kapamışlar. Mesela z686 almak istedin 1-2 mağaza var ama pahalı. Veya Choie indirimleri artık fake oluyor. Can sıkıcı tabii.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka daha düz renket birşeyler varmı
O paraya daha iyi klavye bulma mümkünatın yok. Al en kötü keycap değişirsin.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Arnold Ciwardagexer
O indirimler artık fake hocam zaten çoğu ürünün Türkiye satışını kapamışlar. Aliexpress ile konuştum bilerek uyguna satanları kapamışlar. Mesela z686 almak istedin 1-2 mağaza var ama pahalı. Veya Choie indirimleri artık fake oluyor. Can sıkıcı tabii.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O paraya daha iyi klavye bulma mümkünatın yok. Al en kötü keycap değişirsin.
Hocam geçenki indirimleri mağaza özel olarak yaptı elindekileri çıkarmak içindi sanırsam tahsilat mı ney öyle bir şey yazıyordu. Ayın 1'inde olanlar normal indirimler.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
936
İsim
Muhammed emin efe
Hocam geçenki indirimleri mağaza özel olarak yaptı elindekileri çıkarmak içindi sanırsam tahsilat mı ney öyle bir şey yazıyordu. Ayın 1'inde olanlar normal indirimler.
Yok biliyorum yaz ortası indirimi yaptılar ay ortasında. Ama takiğ ettim 1 inde de düzgün bi inidirm yapmadılar. Normalde hem ürünün fiyatını düşürüyor hem indirim veriyorlardı. Bu sefer ayın 1 inde zamlı fiyatları aynı tutup sadece bi kaç dolar indirim verdiler. O da vergi ile mantıklı değil zaten.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Arnold Ciwardagexer
Yok biliyorum yaz ortası indirimi yaptılar ay ortasında. Ama takiğ ettim 1 inde de düzgün bi inidirm yapmadılar. Normalde hem ürünün fiyatını düşürüyor hem indirim veriyorlardı. Bu sefer ayın 1 inde zamlı fiyatları aynı tutup sadece bi kaç dolar indirim verdiler. O da vergi ile mantıklı değil zaten.
Hocam kafalarına göre yapıyorlar. Zaten çoğu kullanıcı ay başında ya da özel indirimlerde ürün aldığı için oltalamış gibi oluyorlar. (Çoğu öyle en azından) Bircoğu aslında indirime oynuyor.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
936
İsim
Muhammed emin efe
Hocam kafalarına göre yapıyorlar. Zaten çoğu kullanıcı ay başında ya da özel indirimlerde ürün aldığı için oltalamış gibi oluyorlar. (Çoğu öyle en azından) Bircoğu aslında indirime oynuyor.
Öyle zaten normal fiyatları şişirilmiş. Eskiden düzgün bi fiyat çekiyorlardı indirim günü artık o da yok. Kabarık fiyata işte 3-4 dolar indirim veriyorlar. Yani birde E-yooso vs yetkili satıcılar şu an tamamen Türkiye satşı kapamış. Aliexpress ile tartıştım neden diye en sonunda söyledi diğer satıcılardan da ürün almanız için dedi. Yani bilerek yapıyorlar.

Top Bottom