Neler Yeni

Reddedilme Anısı forumdakilerin

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,544
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Son düzenleme:

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Yaşım yetmiyo aw.

Arabasevdalısı

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Red edilmedim aslında ama 2 yıl duygusal bir kişi olduğum için acı çektim , ben biraz eli yüzü düzgün hüzünlenmeyi seven hayatında ilk alkol içişinde herkes 1 bardak içemezken 50 cl lik gentleman jackin yarısını içen bir adamım, soda ile içtim (parti marti bir ortamdada içmedim pederle oturduk ben gizli gizli devam ettim) neyse ilkokulda hoşlandığım sarışın bi kız vardı ( Sarı severiz öhm öhö) bende sınıfın en zeki çocuğuyum ilk 2 yıl 3. Yılda top oynama updgradesi yemişim bir top oynuyorum akıllara zarar ( boyum uzundu kolay top çekiyodum milletde hepsini yiyordu) neyse ben buff da almisim padisah gibi dolaniyom o siralardada kıza ufaktan hoşlanıyorum ama bişey düşünmüyom ama derste bi baktım her ders bu kız bana bakıyor baya güzelde kız bide zeki zor combo (bilen bilir) neyse kızla okul içi okul dışı bir kurumda daha görüşüyoruz bu arada birde kıza yürüyen yüz vermediği mal mal kalan bir eleman var oda işte kızın arkadaşını fln araya sokup kızla aynı masada oturmaya fln çalışıyordu derken kızla yakınlaştık (mesela karpuz ile kavun beraber yakışır fln demişti oturup beraber yemiştik nys ) demisti onun kavunu benimse karpuzum vardi iste senle ben fln gibi neyse ben plat10ik kraliydim ilkokuldayken tabe kizla boyle ramak kalmis sevgili olmamiza sonra farkettimki sınıfta 10 kusur erkegiz 6 si direk hoslandigini soyledi 2 si kizardi komple paket olduk nys bunlar beni canli cikarmazlar diye acilmadim kiza sonra 5-6 sınıf falan kiloluydum kiz benden boyle sogudu fln bende o 2 sene mal gibi ask acisi cektim, nys gecen tum olaylari anlatmak icin snapten istek attim reddeti neyse bunca hikayenin ozeti, suan sevgilim var ve mutluyum yengenizle, olacagi varsa olur olmazsa olmaz cokta takmayin tek kadin dunyadaki o degildir olursa olur olmazsa olmaz farkederse kahrolayim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaşım yetmiyo aw.
hiç reddetmedim reddedilmedim
şov yaptı, yine büyük oynadı
şov yaptı, yine büyük oynadı
Reddedilmem, reddederim.

Beler benim hikayede geldi

Son düzenleme:

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mesut Sarıkaya
Bakalım forumda kaç tane yürekli yıkık var
Benimki tam reddedilme hikayesi değil. Terkedilme hikayesi. Bazılarınızı veletçe ve ergence gelebilir. 5. sınıftaydık ve herkes sevgili yapmaya başlamıştı. Benim de bayağıdır hoşlandığım bir kız vardı. O da benden hoşlandığını belli ediyordu. Bu kız bana sarılıyordu okulda, sırtıma falan yatıyordu, neye üzülsem o da benimle üzülüyordu. Bu hareketleri 3 4 ay yapıyordu. Ben de herkesin sevgilisi olduğu için cesaret alıp "sana eve gidince bir sürpriz yapacağım" dedim kıza. Sonra eve gelince kızı whatsapp dan aradım ve ağlaya ağlaya teklif ettim. Kabul etmişti. Çok ama çok sevinmiştim. Yarın için çok heyecanlıydım ve ona bir hediye almaya karar verdim. Ben genelde okulda akntinden bir şey almam, okulun yolundaki fırıncıdan poğaça ve meyve suyu alırım (hala öyle yapıyorum). O sırada da izmir bombası satıyorlardı ve kendisi böyle tatlı şeyleri severdi. Ben de kendime meyve suyu almadım kıza izmir bombası aldım (ona rağmen borca girdim) hediyesini verdim. Kendisi sevinmemiş gibi duruyordu ve bana tenefüste bir not geldi. Notta "ben bunu devam ettirmek istemiyorum, ayrılalım arkadaş kalalım." yazıyordu. Çok moralim bozulmuştu. Ağlamıştım. Zaten biraz ağlak birisiyim. Zaten o sıralar benden nefret eden ve arkadaşlarımı benden çalmaya çalısan bir çocuk vardı. Onun yüzünden sınıftaki herkes bana düşman oluyordu ve dalga geçiyordu 1 kişi hariç. Ekstra moralim bozulmuştu. Her neyse ben kızla konuşmak istedim kendisi konuşmayı reddetti. Birkaç gün sonra beni herkese kötü gösteren çocukla sevgili olmuştu. Beni bir can dostum ibrahim anlıyordu. Hala da konuşuruz görüyorsa burdan ona selam olsun. Allahtan ben o sınıftan gittim şu an başka temiz bir sınıftayım o kız da kendine keko sevgili bulmuş açıkcası ilk zamanlarda çok üzülmüştüm ama sonradan farkettim ki hayatımda değer vermem gereken daha çok şey varmış. O yüzden umrumda değil artık.

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Benimki tam reddedilme hikayesi değil. Terkedilme hikayesi. Bazılarınızı veletçe ve ergence gelebilir. 5. sınıftaydık ve herkes sevgili yapmaya başlamıştı. Benim de bayağıdır hoşlandığım bir kız vardı. O da benden hoşlandığını belli ediyordu. Bu kız bana sarılıyordu okulda, sırtıma falan yatıyordu, neye üzülsem o da benimle üzülüyordu. Bu hareketleri 3 4 ay yapıyordu. Ben de herkesin sevgilisi olduğu için cesaret alıp "sana eve gidince bir sürpriz yapacağım" dedim kıza. Sonra eve gelince kızı whatsapp dan aradım ve ağlaya ağlaya teklif ettim. Kabul etmişti. Çok ama çok sevinmiştim. Yarın için çok heyecanlıydım ve ona bir hediye almaya karar verdim. Ben genelde okulda akntinden bir şey almam, okulun yolundaki fırıncıdan poğaça ve meyve suyu alırım (hala öyle yapıyorum). O sırada da izmir bombası satıyorlardı ve kendisi böyle tatlı şeyleri severdi. Ben de kendime meyve suyu almadım kıza izmir bombası aldım (ona rağmen borca girdim) hediyesini verdim. Kendisi sevinmemiş gibi duruyordu ve bana tenefüste bir not geldi. Notta "ben bunu devam ettirmek istemiyorum, ayrılalım arkadaş kalalım." yazıyordu. Çok moralim bozulmuştu. Ağlamıştım. Zaten biraz ağlak birisiyim. Zaten o sıralar benden nefret eden ve arkadaşlarımı benden çalmaya çalısan bir çocuk vardı. Onun yüzünden sınıftaki herkes bana düşman oluyordu ve dalga geçiyordu 1 kişi hariç. Ekstra moralim bozulmuştu. Her neyse ben kızla konuşmak istedim kendisi konuşmayı reddetti. Birkaç gün sonra beni herkese kötü gösteren çocukla sevgili olmuştu. Beni bir can dostum ibrahim anlıyordu. Hala da konuşuruz görüyorsa burdan ona selam olsun. Allahtan ben o sınıftan gittim şu an başka temiz bir sınıftayım o kız da kendine keko sevgili bulmuş açıkcası ilk zamanlarda çok üzülmüştüm ama sonradan farkettim ki hayatımda değer vermem gereken daha çok şey varmış. O yüzden umrumda değil artık.
Kk sboşver maddiyata bakan kızla Max cinsellik üzerine ilişki kurulur çok yürümez

Starlex

80+ Silver
Kadınlar veya insanları pek fazla sevmem gelenide ben redederim

Top Bottom